Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lányok a ti vőlegényetek se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti vőlegényetek se nagyon vesz részt az esküvő szervezésbe vagy csak az enyém ilyen?

Figyelt kérdés
Konkrétan a vőlegényem semmire nem mond semmit, csak annyit kért kis esküvő legyen, de innentől kezdve a smink, fotós semmi nem érdekli sőt a szüleit se akarja meghivni, mert nem a legjobb a kapcsolatunk velük mert ők nagy esküvőt akartak, mi meg nem szeretnénk. Úgyhogy kezdek szétszakadni, mert mindent egyedül intézek, néha úgy érzem hogy csak a papír számít neki. Vagy a többi vőlegény is ilyen?
2022. jún. 27. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem ilyen a többi is.
2022. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én vőlegényem részt vett az esküvőszervezésben. Egy részében önállóan - pl a dekorost, a dj-t, a vőfélyt ő ismerte korábbról, ő beszélt velük, aztán együtt elmentünk hozzájuk a részleteket egyeztetni. Ő szerzett fotóst, buszost, aki a násznépet hozta az étterembe.

De pl a meghívókat én néztem ki a neten, megmutattam, ilyet szeretnék - tetszik? Tetszik. OK.

2022. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ilyen lesz a házasságban is
2022. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sem ez volt, partner volt mindenben. Ugyan azt kijelentette az elején, hogy az egész ünnepségnek számára kisebb jelentősége van, sőt annak örülne a legjobban, ha elmennénk a tengerpartra, csak ő és én, és ennyi lenne az egész... de megmondta, hogy neki fontosabb ennél a boldogságom, és ezért hajlandó kompromisszumokra. Így is lett, találtunk mindenre olyan megoldást, ami mindkettőnknek megfelelt, és kivette a részét jócskán a feladatokból is. Szinte mindent együtt intéztünk, de fotóst pl egyedül kerített. Úgyhogy nem, nem minden férfi ilyen, és biztos, hogy elbeszélgetnék róla, ha ennyire nem érdekelné a dolog.
2022. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én abból a szempontból megértem őt, hogy nem érdekli maga a lagzi és nem akar semmi extrát. Én sem akartam, pedig én voltam a menyasszony, mondjuk szerencsére mi egyetértettünk abban, hogy egy egyszerű összejövetel lesz a barátainkkal, nem hagyományos lagzi. Viszont ha a férjemnek a ceremónia és a lagzi is fontos lett volna, akkor az lett volna a minimum, hogy nem hagyom egyedül a szervezéssel, hanem kiveszem belőle a részem. Ez minimum tisztelet és szeretet a másik ember felé és a vőlegényed viselkedése már most sokat elmond arról, hogy milyen lesz vele házasságban élni.
2022. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem szervezkedünk komolyabban, de a párom is hasonló gyakorisággal hozza fel, hogy mi lehetne jó program vagy hogy lenne szép.


Tény, én sem akarom magam strapálni a szervezéssel, nekem ezek a dolgok fárasztóak.

2022. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ő azért nem akar ezzel nagyon foglalkozni, mert a szüleinek úgyse tetszik semmi, a fotózásba és a drágább menyasszonyi ruha, smink, frizurába is csak azért ment bele, hogy én örüljek, hogy azért mégse farmerba hazasodunk. Szóval mióta szülei elkezdtek a kritizálást azóta sz@rik bele, előtte akart még limuzint is, szóval a szülei elvették a kedvét.
2022. jún. 27. 16:13
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukáék fizetik a lagzit? Nem? Akkor a vőlegény nyugodtan leállíthatja őket.
2022. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen eléggé elveszi az ember kedvét az ilyen negatív közeg. A lagzi a vendégek miatt van. De ilyeneknek minek?


Megértem a vőlegényedet. De az esküvőszervezés egy élmény egy közös program nektek. Én megmondanám neki, hogy oké akkor innentől kezdve te(vőlegény) csinálsz mindent és ha nem olyan lesz amilyet szeretnék, akkor nem megyek el.

Muszáj kizökkenteni a csalódottságából.

2022. jún. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem még volt vőlegényem (felbontottuk később az eljegyzést) és esküvőszervezést elkezdtük, akkor volt 1-2 dolog, ami neki fontos volt, abban voltak kérései (pl. hogy a szertartás alatt ne nászinduló legyen, hanem Paul McCartney, mert az neki fontos), de azt leszámítva kb. mindegy volt neki, max. azt mondta, mutassam meg neki, amit választottam és "lemeózza". Sztem a férfiak többsége nem ennyire szervezkedős és nem annyira érdeklik az esztétikai dolgok. Az zavarna, ha annyi sem történne meg, hogy megnézi, amit választottam és véleményt mond... ha ennyire sem érdekli, hogy "lesz..om, csak intézd el helyettem", az nekem már intő jel lenne.
2022. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!