Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényemmel együtt voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényemmel együtt voltam és teherbe estem, körül-belül a 12. hétben lehetek. A párommal terveztünk templomi esküvőt is októberre. Ez a helyzet mennyire befolyásolja? Szerintem a templomit lekéne mondanunk.

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha lelkiismereted miatt mondanád le, akkor szerintem Isten nem fogja bánni ha a gyermekeddel együtt vonulsz az oltárhoz. :)

Remélem a pap is így gondolja, mivel a 21.században élünk... Beszéld meg vele aggályaidat, nyugodtabb leszel.

2020. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne mondd le, ha mindketten akartok templomit is. Esetleg más szabású ruha kell, attól függően, hogy elrejteni vagy kiemelni akarod, mert még csak kis pocid lesz.
2020. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én inkább elrejteni szeretném. Az a baj, hogy vékony vagyok és ezért feltünőbb is lenne 20 hetesen.
2020. aug. 23. 09:37
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondanám le. Nincs ezzel semmi gond. :) Ma már gyakoribb, mint gondolnád! Kicsit lengébb ruhát vegyél fel és kész. Sokaknak tán fel sem tűnne. :)
2020. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Felesleges lemondani.
2020. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Életemben egy templomi esküvőn voltam. Vidéki kisvárosban ráadásul és a menyasszony már terhes volt.

26/F

2020. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha amiatt aggódsz, hogy lehet-e vagy illik-e, akkor ne aggódj. Akadálya nincs a templominak, sőt hívő keresztényként én úgy gondolom, hogy jobb így, mert a gyerek már egy rendezett házasságba fog születni.
2020. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges rejtegetni. Manapság már senki nem gondolja, hogy szűzen házasodtok, és a baba így is házasságba fog születni, gondolom esküvő után amúgy is kezdtetek volna próbálkozni, én nem látom mi a különbség ahhoz képest mintha néhány hónappal később történik a fogantatás.
2020. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Most őszintén, nem teljesen mindegy? Úgysem vagy valódi keresztény, hiszen esküvő előtt teherbe estél, és nyilván nem a vőlegény az egyetlen, akivel lefeküdtél életed során. Ráadásul még hazudni is akarsz a papnak azzal, hogy titkolod előtte (meg a násznép előtt) a terhességet. Tartsátok csak meg nyugodtan a templomi esküvőt, ígyis-úgyis csak egy képmutatás.
2020. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
#9 nem ez a kereszténység lényege 😆
2020. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!