Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom jól kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom jól kezelni a stresszt, ti hogy viseltétek?

Figyelt kérdés

Nemsokára itt az esküvő és úgy érzem hogy egyre rosszabbul viselem.

Mindenki próbál tanácsot adni, mindenki jobban tudja mit hogy kéne és én nem tudom kire/mit hallgassak.

Persze mindenki akarja hozni kölyke/it, emiatt szűkös a hely , nem tudom hogy oldjuk meg, ez is idegesit mert szívem szerint nem akartam hívni egyet se, de a párok mind hoznák és van ahol van 2-3.


Ti ezt hogy bírtátok? Van valami praktika hogy ne stresszeljek ennyire ?

25n


2022. júl. 10. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Esküvőt szervezni bonyodalmas és stresszes. Nem lehet megúszni, hogy ne legyenek alaposan végiggondolva a dolgok.

A legjobb tanácsokat azoktól az emberektől kaptuk, akiknek a közelmúltban ott voltunk az esküvőjén, így párként át tudtuk élni, meg tudtuk figyelni, mi tetszett, mi nem tetszett, stb. (na meg nem mellékesen ők is fiatalok, nem valami száz évvel ezelőtti felfogásban csinálták az esküvőjüket)

2022. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
És ilyen embereket elvesznek..
2022. júl. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Öö ez most így milyen szervezés? Te vagy a menyasszony, az jön az esküvődre, akit meghívsz... vedd már a kezedbe a gyeplőt, az isten áldjon meg. Legalább a saját esküvőd nézzen ki úgy ahogy elképzeled...
2022. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
“Kölykeit” :’D Akkor intézd el a gyerekmegőrzést, vagy ne hívd el őket.
2022. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Mielőtt kiválasztottátok a helyet, nem számoltátok össze, hogy hány vendég lesz ("kölykökkel" együtt)?

A legtöbben ezt vagy úgy oldják meg, hogy vállalják a konfliktust és hogy a fél násznép nem jön el, és gyerekmentes esküvőt tartanak. De akkor ezt hamar jezik is mindenkinek, ezek után nem kérdezgeti őket senki, hogy vihetnek-e gyereket.

Az emberek másik fele meg alapból számol a gyerekekkel is, és úgy választ helyszínt, hogy ők is beférjenek.

Én úgy bírtam, hogy hagytam a francba az egészet, lagzi helyett lett egy laza szendvicses-pizzás-piálós buli. Annyit nem ér az egész, hogy az ember stresszeljen rajta.

2022. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Én úgy oldottam meg, hogy nem mentem férjhez.😉Ez is egy opció.
2022. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez neked stressz??

Mindenkivel atbeszelitek hány felnőtt, hány gyerek várható és ennyi főre foglalsz a vendéglőben

2022. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2 tanús esküvő volt.Nő létemre nem akartam mást, inkább többször utaztunk/utazunk az idén.
2022. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Én úgy kezelem, hogy nem állok szóba senkivel. Olyan mértékű feszültség van a szervezés körül, hogy mindenki jobban tudja, mindenki variálja, hogy én már elengedtem. Határozott voltam mégis belekötöttek. Nálunk van ami nincs leszervezve de már nem is érdekel. Alig várjuk, hogy véget érjen. Félreértés ne essék szeretnénk összeházasodni de ez a macera meg variálás... eléggé megmérgezi. Nem élvezem a készülődést, gyomoridegem van folyamatosan. Ha meghallom egy rokon hangját már a hátamon feláll a szőr és megyek az ellenkező irányba. Nem kell a "jóakarás" a "segítség" a "vélemény". Ha valaki felhozza az esküvő témát meg tudnám ütni.

Ha nem lenne kifizetve lemondanám és bemennénk két tanúval aláírni.

2022. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi már 40+-osan házasodtunk, lehet ezért nem próbált a komplett család puszta jószándékból bekavarni, "segíteni", de szerintem ezeket nyugodtan hagyjátok figyelmen kívül. A ti esküvőtök. Majd ti tudjátok.
2022. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!