Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan akinek kéttanús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek kéttanús esküvője volt és később megbánta?

Figyelt kérdés

Nagyon vívódok ezzel kapcsolatban.

Vannak a szüleink, nagyszülők, tesó, nagybácsi/nagynéni, meg pár barát akiket szeretünk, akikkel szívesen vagyunk együtt. DE soha nem egyszerre. Úgy elviselhetetlenek. Utálják egymást.


Jó lenne a szeretteinkkel együtt bulizni. De nem akarok gyomorideget meg feszültséget aznapra.


Meg egy kicsit úgy vagyok vele hogy butaság is lenne eseményt csinálni ebből, 4 éve együtt élünk, abszolút nem igaz ránk a "fiatalok együtt mostantól új életet kezdenek".


Ti mit tettetek/tennétek ilyen esetben?

Akik csak két tanúval esküdtek, később nem bánták meg, hogy nem voltak ott a szeretteik? (Főleg azokra gondolok akik alapvetően jóban vannak a rokonokkal, vannak barátok, stb)


2022. júl. 13. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy 3 év együttélés után házasodtunk, mi 40+-osak, tehát abszolút nem fiatalok, de az eredeti szűk körű kis egybekelés helyett tartottunk egy 50 fős közepes lagzit és nagyon örülünk, hogy így döntöttünk. Hozzáteszem, nálunk a rokonok nem utálják egymást, sőt, pedig szüleim elváltak, de mindkét oldal mindenki mindenki jóban van. A férjem részéről viszont a bátyjáékat pl nem hívtuk el, mert piál és agresszív is lesz tőle. Nem akartuk, hogy botrány legyen az esküvőnkön. Szóval ha innen nézzük, hogy nálatok is kínos lehet a vendégekkel... nem tudom. De lehet később bánnád, hogy nektek nem volt "rendes" esküvő.
2022. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen dilemmázunk mi is. Elvagyunk a rokonokkal,de összeboronálni nem lehet őket. Szerintem mi a 2 tanús verziónál maradunk,ez van.
2022. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Én biztos nem bánnám meg, mert egyáltalán nem akarok esküvőt, és a kéttanús a maximum, amíg hajlandó lennék kompromisszra.

De a leírtak alapján szerintem te meg fogod, már most bizonytalan vagy.

2022. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


#3

Igen, én is ettől tartok. Viszont ha meg ott van mindenki, akkor meg lehet hogy azt fogom megbánni hogy rossz hangulatú, nyűgös az egész. :(

2022. júl. 13. 10:59
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Ha rossz hangulatű és nyűgös lesz az egész lépjetek le a francba, vigyetek némi alkoholt, kaját. És csá csá.

Kimentek valami jó kis helyre, park, vagy hasonló :)

2022. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem bántam meg. De a saját anyám megbánta, azért akart engem rábeszélni a parádéra.... szerencsére anyagi okok miatt nem került megrendezésre.
2022. júl. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Bulizni bármikor lehet a rokonokkal, barátokkal. Nem kell hozzá esküvő.

Sokan a covid alatt két tanú jelenlétében házasodtak (elintézték a papírmunkát) és csak később 1 év múlva tartottak egy lagzit (valaki akkor tartotta az egyházi esküvőt is).

Szóval bulizni lehet egy későbbi időpontban is.

Az már egy másik kérdés, hogy kinek milyenek a rokonai. Akár mikor is akarnál velük lenni, ők ugyanazok az emberek maradnak. Ha balhéznak most, akkor később sem lesz jobb.

Én maradnék a két tanús esküvőnél, hogy legalább akkor minden rendben legyen. :D

Aztán ha lesz bátorságod "összeereszteni őket" egy lagzi erejéig, akkor a hivatalos részét már nem tudják elszúrni (mert már túl vagytok rajta).

2022. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a testvéreink, legjobb barátok meg a tanuk voltak ott. Tökéletes nap volt, nagyon élveztük. Nálunk azért alakult így, mert a párom külföldi, egy olyan esküvőt összehozni nagyon költséges és sok szervezést igényelne, illetve akkor már terhes voltam, úgyhogy gyorsan akartunk. Mivel ez polgári esküvő volt, templomi még simán lehet egy második esküvőnk, majd egy nap, vagy ezüst-arany-gyémánt lakodalom esetleg, de annyira nem vágyom erre. Vagyis jó lenne, ha csak elmenni kéne, nem szervezni, meg szétidegeskedni magad miatta.
2022. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem bántuk meg, ma sem csinálnám másképp.
2022. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántuk meg, ennek már több mint 21 éve, de mi nem a rokonok miatt döntöttünk így és nem is volt gond belőle, gyorsan lezajlott. A szülők kaptak fotókat az eseményről.

Utána a szűk családdal beültünk egy étterembe.

2022. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!