Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Honnan lehet tudni, hogy lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy lesz anyakönyvvezető arra a napra? Vagy előbb őt kell lefoglalni, utána a helyszínt? Félek, hogy a helyszínen nem lesz aznap hely.

Figyelt kérdés

Kinézetük, hogy hol lesz az esküvő+lagzi (mindkettő ugyanott). Úgy tudom, 6 hónapnál hamarabb nem lehet bejelentkezni a hivatalban. Ez egy Pest megyei kisváros, ahol lesz, a helyszínt előbb le lehet foglalni, azonban attól félek, hogy aznapra nem lesz anyakönyvvezető, ezért másik helyszínt és időpontot kell találni.


Ti ezt hogy oldottátok meg?


2022. júl. 28. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
megkérdeztük a hivatalban ;)
2022. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvan az időpont, hívjátok fel az anyakönyvvezetőt, hogy a naptárba írjon be titeket arra az időpontra, és jelezze, mikor lehet bemenni a házassági szándékot hivatalosan bejelenteni.

Ha már tisztáztátok az anyakönyvvezetővel, hogy amúgy ok az időpont, nyugodtan foglalhattok éttermet.

2022. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt általában több anyakönyvvezető is van, másrészt nem teljes napra foglalod le - simán van hogy több szertartást is lebonyolítanak ugyanaznap (tipikusan szombaton). Én úgy tudom, hogy egy évre előre is lehet foglalni előtte meg van ez a "beírlak ceruzával" megoldás, amit #2 említett, amikor nemhivatalosan lefoglalhatod az időpontot előbb is, csak aztán azt később meg is kell erősíteni.

Ha meg minden kötél szakad, akkor van a szertartásvezetős megoldás.

2022. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!