Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre (csak 2 tanú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre (csak 2 tanú lesz jelen a páron és az anyakönyvvezetőn kívül) szükséges -e szerintetek a menyasszony kezébe a csokor? És az hülyén néz ki, ha csak egy egyszerű szoknya blúz vagy kosztüm az öltözék? Mármint a menyasszonynak.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 14. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egyik sem ciki. Polgárira én is így fogok menni, se csokor nem lesz, se gyűrű, csak bemegyünk aláírni.

De ha nálatok lesz ünnepélyesebb része is, akkor sem gond szerintem, ha nincs csokor. Ruha sem kell több. Bevallom, számomra az furcsább, ha ilyenkor óriási habos-babos ruhát vesz fel valaki, de amúgy mindenkinek az ő esküvője és úgy csinálja, ahogy neki jó.

2022. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Beírtam a google képek keresőbe és soknál látni csokrot!
2022. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te sküvőd, mindent csinálj úgy, ahogy neked jó.
2022. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
2 tanús esküvőre nyugodtan menj szoknya-blúzban. Nem kell a csokor, ha te egyébként nem ragaszkodsz hozzá. Gyűrűt eldöntitek, húztok-e.
2022. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy elegánsabb nyáriruhában voltam, nem volt csokrom. Gyűrű volt, de az anyakönyvvezető szemmel láthatóan meglepődött rajta, szóval gondolom sokan nem szoktak vele vacakolni.

Később volt templomi esküvőnk is, kb 25 vendéggel, csokrom ott sem volt. Jobban éreztem magam úgy, hogy a kezem szabadon van.

2022. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Úgy csinálod, ahogy szeretnéd. Nincs erre semmiféle megkötés vagy szabály.

Egyébként szerintem kifejezetten röhejes, mikor egy aláírásért teljes esküvői puccba vágja magát valaki (habosbabos ruha, fátyol, minden kellék).

2022. ápr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
A te esküvőd csak később nehogy megbándd...
2022. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Az "aláírással" jön létre a házasság, akkor történik meg jogilag a házasságkötés, nem a templomi bohóckodással meg a lagzis csujjogatással. Számomra pedig az érthetetlen, hogy nem tiszteli meg valaki ezt az eseményt a forma megadásával. "Csinosabb nyári ruhában" én munkába járok meg boltba, sőt itthon is az van rajtam, nem mackónadrág. De ki hogy érzi. Minek ünnepelni végülis. Nem kell a csokor, ha ez valakit kellemetlenül érint. Bele sem gondolok, hogyab telnek egy ilyen helyen a családi ünnepek, karácsony, születésnap. Gondolom az ilyen emberek nem használnak szalvétát az étkezésnél és nem terítenek meg. Ismerek ilyet. Mi hétköznap is ezt tesszük, mert nem az árokparton nőttünk fel, hála Istennek. Hát sok boldogságot.
2022. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szoknya - blúz rendben van. A csokron én nem spórolnék, ugyanis csinálnék pár fotót. A virágosnál nem kell elmondani, hogy esküvőre lesz a csokor, mert akkor drágább.
2022. dec. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Az igenek kimondásával jön létre a házasság.

2022. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!