Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvő akkor bulisabb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvő akkor bulisabb, ha fiatalon házasodsz, ha már 30 körüli vagy, laposabb?

Figyelt kérdés

Azokon az esküvőkön, amiken az ifjú pár 20 körül volt, max 22, ott eleve sokan is voltak, sok koszorúslány, násznagy, hajnalig tartó buli, mindenki nagyon élte. Ahol a pár már inkább húszas vége, vagy harmincas volt, ott kevesebben voltak, kevés embernek volt szerepe, sokan még éjfél előtt elmentek, nem sokan maradtak a végéig.


Nekem jövőre lesz az esküvőm, akkor 30 leszek. Tudom, hogyha 20 évesen esküszöm, akkor egy csomóan lennénk, mert annyi barátom volt, sokat buliztam akkoriban, többször ittam alkoholt. Ma már ezeket nem csinálom, évente kb 2-3 alkalommal, hamar kidőlök, a régi nagy barátaim már lemorzsolódtak, kevés van, de azok legalább igaziak. Még abban sem vagyok biztos, hogy én hajnalig tudnám tolni, nemhogy mások :D Koszorúslányok nem lesznek, mert nincsenek szingli (nem házas) barátnőim. Szörnyű belegondolni, hogy tegyük fel 3-ig tart a lagzi és 11 körül már a háromnegyed társaság elköszön...


Nektek mik a tapasztalataitok?


2022. aug. 1. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem 33 volt, a párja 37. Hatalmas lagzi volt.

Semmi köze ennek a korhoz!

N 30

2022. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vabnak huszon évesek is akik lapos bulit csinálnak, és vannak 30+osok is ,akiknék meg leszakad a háztető!

Nem kor függő

2022. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kor, hanem beállítottság függő.
2022. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A mi lagzink huszonévesen is csak 11-i tartott és szűkkörű volt. Se bulizni, se szerepelni nem szerettünk, úgyhogy ez is inkább a rokonok kedvéért volt, de tiszta lámpalázasak voltunk. Meg azt szavaztuk meg, inkább legyen egy alapos nászéjszaka :P
2022. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak kor, hanem személyiség és élethelyzet kérdése. Nekem a 30-hoz közelebb több barátom volt, mint a 20-as éveim elején. Az anyagi helyzetünk is stabilabb, így nyugodtan meg tudtunk hívni több vendéget. Így nemcsak a szűk család fért bele, hanem távolabbi barátok is, akik fiatalabbak és bulisabbak.
2022. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi most voltunk egy 40 éves házassági évfordulón. Szóval nem volt fiatal a társaság egyáltalán. Én 52 éves vagyok. Akkora buli volt, hogy hajnalig táncoltunk, pedig korán kezdődött, délután 3kor.

Társaságfüggő.

Mondjuk ahol mi vagyunk a férjemmel, ott beszakad a parkett. Voltunk egyszer egy szülinapon, étteremben, egy kisebb terem a miénk volt, de az asztalok között szűk helyek, volt egy szintetizátoros, egy óra után már széttoltuk az asztalokat.

2022. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt lagzim 20 évesen és 33 évesen is. Most sokkal jobban élveztem. :D
2022. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

33 évesen mentem hozzá a 36 éves páromhoz. Hát életem bulija volt 😃

A nyugdíjasok is hajnalig ropták a fiatalokkal.

2022. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem laposabb később sem. A legbulisabb esküvőn, amin eddig voltam, 50-es volt a pár (nem első házasságuk volt egyébként).
2022. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!