Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két esküvőre ugyanabban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két esküvőre ugyanabban a ruhában menni nem ciki? Két barátnőmről van szó és három év telik el a két esemény között.

Figyelt kérdés

2022. júl. 26. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem Katalin hercegnőnek hívnak, senki le se tojja hányszor volt rajtad egy ruha.
2022. júl. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Még jó, hogy én férfinek születtem! Egy hét nyaralást simán lehoztam egy pólóval, egy rövidgatyával, és egy papuccsal.

És még csak nem is érdekel, hogy ciki volt-e.

2022. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

2#

Kezet foghatnál a párommal😅

2022. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Pff über ciki. Eleve egy esküvő alatt is minimum 2x illene átöltözni. Kell egy szett a templomba, egy a vacsorára, aztán egy könnyedebb a bulira. És aki kicsit is igényes magára az nem a buliban összeizzadt cuccában marad éjfél után az afterre.
2022. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ciki, ha nem veszed le a 3 év alatt.
2022. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy öltönyöm van, ha akarnék se tudnék másikba menni.
2022. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondták már neked hogy kicsit túl sokat számít mások véleménye? Te most másoknak élsz, vagy a saját életed éled? A legtöbb ember lesz.rja, pont az érdekli őket ami téged - hogy mások mit gondolnak róla.
2022. júl. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én két egymás utáni héten lévő esküvőre is mennék ugyanabban… Mégis ki a tök vagyok én vendégként, hogy bárkit érdekeljen, mit viselek? :D Aki meg ezt cikinek tartja és pásztázza, legalább adtam témát kerek három napra, ne unatkozzon.

3 év után meg a menyasszony ruhájára sem fognak emlékezni, hacsak nem annyira extrém, nemhogy a tiedre.

2022. júl. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egymás utáni héten is, nemhogy több év különbséggel. Nyugodtan vedd fel!
2022. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem hogy

emlékeznek rá. :D

De ha igen akkor se gáz.

2022. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!