Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire veszik szigorúan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszik szigorúan a minimum létszámot az esküvői helyszínek?

Figyelt kérdés
Minimum 50 fő, amit kinéztem, de lehet hogy az 50-et nem érjük el, csak 48 körüli lesz (a meghívott több, de nem mindenki tud eljönni)
2022. aug. 2. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ki kell fizetni 50 főre
2022. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A szolgáltatókat is beleszamoltad?

Én is paráztam, hogy nem lesz meg a 100 fő vendég. Majd a helyszínen mondták, hogy mivel mi a fotósnak, videósnak, vőfélynek, zenekari tagoknak is minden étkezést kértünk, így beleszámítanak a vendég létszámba.

(Amúgy kereken 100 vendégünk volt végül szolgáltatók nélkül. 😅)

2022. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta, hogy ha 1-2 emberrel kevesebb lesz, mert nem jön el mindenki, akkor nem problémázik ilyenen, de ha sokkal kevesebb, akkor fizetni kell annyi főre, és ez így korrekt szerintem. Benne van a szerződésben, hogy van minimum létszám.
2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!