Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik ez a ruha esküvőre? Ez még nem az a kategória ami elvonja a figyelmet a menyasszonyról?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon tetszik.

[link]


A vőlegényem nővérének lesz esküvője hónap végén és most akarok ruhát venni. Szerintetek illik? A párom szerint felvehetem, de én félek, hogy egy kicsit too much.

Mondjuk, engem nem zavarna egy ilyen ruha az esküvőmön, mert szerintem a menyasszony általában annyira feltűnő, hogy nehéz túlszárnyalni. És nem is az a célom, csak egyszerűen tetszik ez a darab.


2022. aug. 3. 20:14
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Engem menyasszonyként nem zavarna.
2022. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez több sebből vérzik. Fekete és elképesztően ízléstelen is.
2022. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
24%

#2

Ismerek pár szemészt. Ez kék, nem fekete.

Szerintem szép, ha ilyen alakod, lábaid vannak és elég magas vagy, felveheted.

2022. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%
#2 az én kijelzőmöm feketének látszódott az első kép. Most megnéztem a többi képet, a modellen már látszik hogy sötétkék. De a többi áll, közönséges és ízléstelen esküvőre.
2022. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
83%
Engem sem zavarna, ha ezt hordanád, de annyit hozzá tennék, hogy esküvőre nagyon gyászos viselet.
2022. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy nagyestélyi ruha, nem esküvőre való.
2022. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Hág eleve egy “puccos”, fogadásos esküvő lesz, nem lagzi. Azért kerestem estélyit. És igen, sötétkék a ruha. Különben meg manapság már a fekete sem ritka esküvőkön, engem az sem zavarna.
2022. aug. 3. 20:37
 8/51 A kérdező kommentje:
Amúgy 177cm vagyok és 59kg.
2022. aug. 3. 20:37
 9/51 anonim ***** válasza:
67%
#6 ez nagyestélyi?? Maximum egy szülinapi partira vagy koktélbárba megy el, vagy valami efféle eseményre.
2022. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
39%
Jujj, de le lettek pontozva akik leszólták a ruhát.
2022. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!