Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek illik ez a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illik ez a ruha esküvőre? Ez még nem az a kategória ami elvonja a figyelmet a menyasszonyról?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon tetszik.

[link]


A vőlegényem nővérének lesz esküvője hónap végén és most akarok ruhát venni. Szerintetek illik? A párom szerint felvehetem, de én félek, hogy egy kicsit too much.

Mondjuk, engem nem zavarna egy ilyen ruha az esküvőmön, mert szerintem a menyasszony általában annyira feltűnő, hogy nehéz túlszárnyalni. És nem is az a célom, csak egyszerűen tetszik ez a darab.


2022. aug. 3. 20:14
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
92%

Én sem kötekedni akarok. A modellnek is éppen a feneke alá ér, ha a többi képet is megnézzük, nem csak azt az egyet, amit a link megnyit egyből.

Lelked rajta, csak véleményt írtam, semmi rosszindulat nem volt bennem, biztosan jól áll majd, az már más kérdés, hogy én nem venném fel esküvőre (sem).

2022. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, de én gyakran hordok combközép fölé érő ruhákat, talán ezért fel sem tűnt.
2022. aug. 4. 18:10
 43/51 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy ízléstelen ruha.
2022. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
63%
Vedd csak fel, majd jól kiröhögnek. Iszonyú közönséges.
2022. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
79%

Hát, ha azt írtad, hogy puccos esküvő lesz, akkor ez olyan olcsó hatást kelt, épp a szoknyarésze miatt. Szerintem nem elegáns.

Elvenni nem fogod a menyasszonyról a figyelmet, de olyan alulöltözött hatása van.

2022. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Szerintem már csak provokáció miatt is. 😄
2022. aug. 4. 21:23
 47/51 anonim ***** válasza:
Igen...
2022. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
52%
Nem esküvőre való
2022. aug. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
A ruha nagyon ronda, kizárt hogy elvonja a figyelmet a menyasszonyról. Kivéve, ha a menyasszony is csúnya.
2022. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Viccesek vagytok:D

Nem csúnya a menyasszony és ruha is megérkezett. Szél és passzol rám.

2022. aug. 9. 13:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!