Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 5. alkalommal végre sikerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5. alkalommal végre sikerülni fog összeházasodnunk? Mit gondoltok, jobb lenne hagyni az esküvőt?

Figyelt kérdés
Eredetileg 2020 nyarán házasodtunk volna, a járvány miatt elmaradt az esküvőnk, halasztottuk 2021 májusára, amikor a vőlegényem apja eltörte a lábát, nélküle nem akartuk megtartani, áttettük július elejére, az esküvő előtt 2 nappal a családom koronavírusos lett, ekkor sem tarthattuk meg. 2022 júniusában úgy gondoltuk, hogy végre tényleg sikerül összeházasodnunk, de ez is meghiúsult, ugyanis az esküvő előtt 2 héttel úgy összevesztünk, hogy megmondtam neki, hogy kizárt, hogy ilyen lelkiállapotban hozzámenjek, elköltöztem az albérletünkből is 1 hétre. Korábban sosem voltak ekkora vitáink, azóta kiderült, hogy félreértettem őt, letisztáztuk a témát, kibékültünk. Nagyon nagy szerencsénk van a szolgáltatókkal, hihetetlenül rugalmasan álltak a sorozatos halasztásainkhoz. Abban maradtunk, hogy végül szeptember elején fogunk összeházasodni. Én azonban rettegek már az egésztől, vajon megint mi fog közbejönni, esetleg az esküvő közben nem történik-e valami váratlan szituáció. Egyre inkább azt érzem, hogy nem akarom ezt az egészet, menjünk be egyik délután az anyakönyvi hivatalba a 2 tanúnkkal, írjuk alá a papírokat, legyen már vége az egésznek, amiről a párom hallani sem akar, hogy ennyivel letudjuk. Plusz tudom, hogy csalódást okoznánk a násznépnek, akik várják már a bulit, szeretnének velünk osztozni a boldogságunk pillanatában.

2022. aug. 4. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kételyeid vannak akkor ne házasodj. Ha nincsenek akkor hajrrá
2022. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vele szeretném leélni az életem hátralevő részét, nem benne kételkedem, hanem abban, hogy kell-e nekünk mindehhez egy esküvő.
2022. aug. 4. 13:04
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem úgy tűnik, hogy eddig is csak az okokat kerestétek hogy miért ne. És most ugyanezt teszed, csak már nem találsz semmit

Dömtsd el hogy mit akarsz és valósítsd meg

2022. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem már az elején rossz volt a megközelítés. A házasság RÓLATOK szól, nem a meghívottakról. Egy kollégám a covid miatt 2 tanús esküvőt tudott tartani, de mivel összeházasodni akartak és nem kirakatműsort, így megejtették. És nekik volt igazuk. Soha nem arról szól az esküvő, hogy mekkora banzájt csapsz hány rokonnal/baráttal/ismerőssel.
2022. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját. Kicsit kevésbé görcsösen készülnek a házas életre boldogabb lennél. Túl spilázod a dolgokat. Igen 5.re sikerülhet ha ti is vakarjátok. Csak lazábban a készülődéssel.
2022. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki ennyi jelet nem vesz észre, az meg is érdemli.😂 Ordít rólad, hogy nem akarsz házasodni. Már a főkérdésed is ellentmondásos. Végre sikerül? Hagyjuk inkább? Most akkor melyikben reménykedsz, hogy sikerül, vagy hogy nem? Meg biztos vagy benne, hogy vele akarod leélni az életed, de azért egy csip-csup összeveszés elég volt ahhoz, hogy mégse legyél benne olyan biztos🙄 Szerintem, ha meg akarod spórolni a válást, akkor ne erőltesd. Vagy inkább leélnéd az életed valakivel, akit már nem is akarsz, mert nehogy csalódjanak a rokonok? Ha az esküvőnél ez ilyen baromi fontos szempont, akkor később is az lenne. Képes lennél csak azért nem válni, mert mit szólnak mások.
2022. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
20%

Hát a dolog ott kezdődik hogy a covid egy kamu, nem kellene mindent elhinni amit a tv-ben mondanak...

Aki emiatt le mond egy esküvőt = fontosabb neki a háttérhatalom agymosása mint a saját élete. Az meg is érdemli

2022. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Hans Pötterman ***** válasza:
16%
Amúgyis baromság az egész,minek költesz rá ilyen válságos hülye világ közepette? Nem azon fog múlni a kapcsolatotok..
2022. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Öhm... ismerősék is járvány alatt házasodtak. Szűk körben. Tudod, aki akar, megoldja, ti csak a kifogást keresitek.
2022. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csoda, hogy még van vendég aki elmenne ennyi variálás után.

A szolgáltatókkal meg hatalmas szerencsétek van. Más, egyszer sem variáló párnak meg utolsó pillanatban a helyszín vagy bármi más lemondja...

2022. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!