Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jobb lenne inkább lemondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne inkább lemondani?

Figyelt kérdés

Sajnos a családom viselkedése kritikán aluli. Mikor megtudták, hogy eljegyzett a párom, gratulálni is alig akartak. Elkezdtük szervezni az esküvőt, hogy csak mi ketten legyünk és két tanú. Ez viszont nem tetszett egyikünk családjának sem, ezért az ő unszolásukra egy kisebb lagzit terveztünk . Hiába mondták, hogy segítenek , ebből persze nem lett semmi. Így az utolsó hajrában pedig mindneki szó szerint megbolondult. Anyukám nincs túl jóba a testvéreivel és napi szinten elmondja, ha nem rólam lenne szó akkor el se jönne. Aztán a rokonságból van pár család akik nem jönnek ki egymással és folyamatosan engem hívogatnak, hogy ugye a másik család nem jön el. Ez a nap rólam és a páromròl kéne , hogy szóljon , de jelen pillanatban ez a családi botrányokról szól. Párom családjában is vannak hasonló gondok. Onnan is megkaptuk màr, hogy mi is csak a pénzért csináljuk, holott ez nagyon nem igaz. Attól félek, hogy majd valaki elkezd vitázni és méltatlankodik és elrontja a napunkat. Anyukám amúgy is elképesztő lobbanékony és sértődékeny .

Màr minden le van szervezve, 1,5 hónap van az esküvőig. Most mégis úgy érzem, hogy bánom ezt az egészet mert csak stresszelek rajta.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem ciki lemondani az utolsó pillanatban ?


2022. júl. 24. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

h nem örömmet okoz, hanem stresszt és lelki fájdalmat, kkor mondd le, amíg még visszakapod mindennek az árát

h meg végig akarod vinni, akkor kezeld őket. vgy ne vedd fel a telefont vagy vedd fel és szólj, hogy ne haragudj, ez az én napom, nemszeretnék erről ebszélni. örülnék h eljönnél és remélem jól érzed majd magad. pont.

2022. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mondd le!!


Én hasonló helyzetben nem mondtam le... el is váltunk.


Ha csak a legkisebb kétely is felvetődik, azonnal le kell mondani az ilyet. Ez nem játék.

2022. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Gypo a párod , mi?


Nagy rizikó, többiek jót akarnak, nem pedig rögzíteni a családi ertèkeket találkozók előtt

2022. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

#2 Te magadtól vagy ilyen hülye vagy mások is segítenek?

Semmi köze hozzá a családjaiknak, hogy velük mi lesz később. Az ő kapcsolatuk csak rajtuk múlik, mit tesznek bele, mennyire szeretik egymást.


Kérdező ne foglalkozz velük, ha legközelebb beszélsz velük mondd meg, hogy ez a ti napotok lesz és akkor jöjjenek ha képesek viselkedni. Ennyire egyszerű, nem kell a mellébeszélés.

2022. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor is lemondanám, ha a fele rajtunk kívül álló annyi negatív körülmény lenne, mint amit te leírtál.


Nem tökéletes esküvőre vágynék, de nem is olyanra, ami előtt már most kiidegelnek a rokonaim. Nem lenne megfelelési kényszerem, hogy olyan emberek kedvéért legyen két tanús esküvő helyett lakodalmam, akik összefogás, támogatás helyett már most civakodnak, egymás ellen áskálódnak, és már most minket stresszelnek már a játszmázásaikkal.


Nekem erre biztos nem lenne szükségem. Lemondanám, és az erre szánt pénzből elutaznék valahová a párommal kettesben, vagy valami más hasznos, értelmes célra költeném.

2022. júl. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor megtudták, hogy eljegyzett a párom, gratulálni is alig akartak. "


Szerintem érdemes lett volna annyi egészséges határtartást gyakorolni, hogy ezek után már eleve nem hagyjátok magatokat rábeszélni egy kisebb lagzira olyan emberek kedvéért, akik nem osztoztak az örömötökben.


Én ebben a helyzetben, ezt az éretlen viselkedést, bántó, rosszindulatú hozzáállást látva - nem is pusztán 1-2 rokon részéről - mielőbb lemondanám indoklás nélkül, ha eleve két tanús esküvő volt a mi elképzelésünk.

2022. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Térjetek vissza a két tanús verzióhoz és utána egy sima vacsora keretében mondjátok el nekik külön-külön. Akinek ez alkalmat ad a hisztire, az a lagzinse lenne tekintettel rátok.
2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hú, én imádnám. Elmennék titokban egy kéttanúsra, de nem szólnék a kedves családnak. Menjenek csak oda a megbeszélt napon és szedjék szét egymást nyugodtan. Én közben valahol koktelozgatnék nászúton a férjemmel😂

Komolyan meg ti csesztétek el. Most felnőttek házasodnak, vagy 2 gyerek? Ha 2 tanúsat akartatok, le kell sz.rni, tetszik, vagy nem tetszik. Gratulálni se akartak, semennyire nem tisztelnek. Nem is fognak. Ennyi erővel megfelelhetnétek a buszsofőrnek is. Aki minimális szeretetet, tisztelet nem mutat feléd, annak nem kell s.gget nyalni. Se akkor, ha a rokonod, se akkor, ha a dalai láma. Tök mindegy.

2022. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4. "Te magadtól vagy ilyen hülye vagy mások is segítenek?"


Magamtól.. de azért az aranyásók is besegítettek. :(


Gold diggers... gold diggers everywhere.

2022. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt hagynotok magatokat rádumálni a lagzira, amikor már eleve nem örült a család az egybekeléseteknek. Akkor minek akartak erre mulatságot?


Én két tanúval tartanám meg, lefújnám a lagzit. Majd feldolgozzák. Ez a ti életetek.

2022. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!