Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mi a jobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Ha te szervezel meg mindent vagy ha inkább rábízod magad az esküvőszervezőre ?

Elméleti kérdés


2022. jan. 9. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem úgy ha nem házasodik az elméleti személy.
2022. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem ez is egy megoldás 😅😀
2022. jan. 9. 15:16
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

A saját esküvőmet szervezőre bíznám, mert nem akarnám hogy káoszba fulladjon :) Viccet félre téve, szerintem praktikusabb és biztosan klappolni fog minden. Sok terhet le is tud venni az ember válláról.

.......na meg pénzt is :)

2022. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem attól függ, mekkora esküvőt akarsz.

Ha nagy esküvőt, ahol rengeteg dolgot kell kézben tartani, akkor egyértelműen egy esküvőszervező. Szerintem ott, ahol az ember elver milliókat, nem az esküvőszervezőn kell spórolni, aki azért van, hogy megkönnyítse az életedet és időt spóroljon.

Ha csak valami kicsit, ahol maximum valami kicsi buli van, de nincs nagy lagzi, oda szerintem nem kell. Nekünk sem lesz.

2022. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semmi értelme az esküvőszervezőknek. Tök jó csekklistákat találni, hogy mikkel kell foglalkozni, amikkel amúgyis foglalkoznod kell, hiszen a meghívót ígyis te választod ki, annak szöveget is, a vendéglistát is te írod össze, te okézod le a szolgáltatókat, a dekort, nem jelentkezhet be helyettetek az anyagkönyvvezetőhöz, a paphoz, stb. Szóval amit egy szervező ad, az kb. a struktúra és némi lökdösés jobbra-balra, ennyi. Ezért fizetsz busásan. Szerintem nem igazán éri meg.
2022. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Kb 40 fős esküvőnk lesz Magunk szervezzük
2022. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly májusban kérte meg a férjem a kezem. Az év augusztusra tűztük ki az esküvőt. Ráadásul extrém helyszínre, egy természetvédelmi helyre mentünk 47-en, bérelt lovakkal, lovaskocsikkal.


De 3 hónapalatt beszereztünk minden engedélyt, a kedvenc csárdánk/éttermünk is ráért, dj-t is találtunk, fotóst is, sajátkezüleg megcsináltuk az ajándékokat, meghívókat.

A ruhámat 3 héttel az esküvő előtt rendeltem valami random kínai oldalról. Egyébként az mázli volt, hogy tényleg azt kaptam amit rendeltem :D


Szóval mi egy percig sem hiányoltuk az esküvő szervezőt. Nem volt gikszer, minden ment ahogy megálmodtuk és nagyon jó 3 hónap volt amig szerveztük a dolgokat :)

2022. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is azt gondolom, hogy ez Magyarországon egy üzleti fogás, de érdemi könnyebbséget nem ad, amiért érdemes lenne fizetni (átlag 1-200 fős lagziig). Ez persze csak szervezés közben derül ki az ember számára, így sok friss menyasszony látja előnyét az útvesztőnek tűnő szervezni valók körében. A gyakorlati előnye annyi, amit itt valaki írt. Azt a bizonyos csekklistát más tartja a kezében, nem te és van egy szolgáltató listája, akikkel szívesen dolgozik, ajánl, így nem futtok bele kóklerbe (ellenben nem is biztos, hogy a legjobb ár-érték arányt kapjátok). Egy jó vőfély/ceremóniamester is tud segíteni a kapcsolati tőkéjével, neki pedig ugye alapból fizettek, ha van rá igényetek.

Nálunk pl. a cm is végigkérdezte a csekklistát, hogy lássa hol tartunk és mindennel megleszünk-e. A korona miatt újra kellett terveznünk, oda a cm nem tudott jönni velünk, foglalt volt az új időpontunk már neki, de ő és a fotósunk is adott kontaktokat. Sok helyen a helyszín is nagyon segítőkész, bekér vendéglistát, ültetési rendet, stb. Szóval ha egy menyasszony elindul az úton, akkor látja, hogy nem is olyan útvesztő ez, hogy szükség legyen mégegy támaszra is. Felév alatt simán megszerveztük az esküvőnket és aztán át is szerveztük magunk az új időpontra. Nem agysebészet ez. :)

2022. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
100 fős vacsink volt, ketten szerveztünk mindent a férjemmel.
2022. jan. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkora esküvőt szervezünk és olyan extrák nélkül, amihez komolyabb, profi segítség azért nem kell.
2022. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!