Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szinü ruhàban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szinü ruhàban mondjam ki a boldogito IGENT?

Figyelt kérdés

30 hetes kismami vagyok,jövö honapban megyek férjhez.

Nem lesz semmi felhajtàs,csak hivatali hàzassàgkötés,és valoszinü csak tanuk,max 10 fö.

Menyasszonyi ruha kilöve,kösztümöt nemtalàltam olyat ami àrban is jo,és a pocimat is kiméli.

Szoval valami ötletet vàrok,milyen ruhàt,milyen kiegészitöt,ja és milyen szineket hasznàlhatnék?

Köszönöm a gyors segitséget!


2008. dec. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyan ban ami jól áll. és akár fekete is lehet. a barátnöm feket igen elegáns ruhába ment férjhez. annyira jól állt neki. ö azért nem akart fehéret mert nem az elsö volt, így arra hajtott hogy mindegymien de jól álljon neki. kismama boltokban lehet kapni alkalmi ruhákat nagyon szépeket. egyik barátnömnek évente februárban bállba kell mennie, és nagyon szép alkalmi ruhái voltak kétszer is pont akkor volt nagy pocakja már.
2008. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhám arany lett a végén, igaz "csak" 20 hetes voltam, most novemberben. Pesten vettem a ruhát, egy alkalmiruha boltban, ilyen fűzős volt a teteje, addig húztam, míg nem szorította a pocimat. Mi is 10-en voltunk.
2008. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
pezsgőszín arannyal kombinálva:-)
2008. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 33 hetes voltam, amikor az esküvőnk volt. Én sem szerettem volna sokat költeni rá, ráadásul nekem a szoknya és a ruha is ki volt lőve, mert felpróbáltam néhányat és szerintem borzasztóan néztem ki bennük, kb úgy, mint egy hordó, pedig nem híztam sokat terhesség alatt.

De végül megtaláltam a számomra ideális öltözéket. Vettem egy elegáns szövet kismama nacit (úgy is szükség volt rá, mert az utolsó hetekben már csak egy farmer és ez a nadrág volt, ami nem nyomta a pocakomat, illetve teljesen csípő gatya szabása van, a csípőn van az övrésze és felette egy pamut sáv van, ami a pocakot tartja, így én ezt most, szülés után is hordom). Ehhez találtam egy fehér top-ot, ami nem is kismama felső, közepesen mély dekoltázsa van, mell alatti rész nem szűk, hanem kicsit A-vonalú egy nem terhesen, nálam azért szépen kiadta a pocakomat és ehhez vettem egy fehér szatén bolerót (azt, a típust, amivel nyáron tele voltak az üzletek minden féle színekben). Ehhez voltak kiegészítők: egy ezüst strasszköves lánc, hasonló karkötő és egy szintén strasszköves viszonylag nagy bross, fehér cipellő.

Az árak a következők voltak: a nadrág volt a legdrágább, 10ezer körül volt, a top 2000, a boleró 2500, a cipő és a kiegészítők már megvoltak.

És ezeket a darabokat, főleg a topot és a bolerót ugyanúgy tudom hordani most is. És mint mondtam, még egy ideig a nacit is fogom.

2008. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!