Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózáskor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózáskor lehet kérni bizonyos beállításokat? Vagy ha viszek a fotósnak olyan képet, amit pl. a neten néztem ki és nagyon tetszik/ötletes, akkor megcsinálja? Vagy egy saját sablon szerint dolgoznak és kész?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 05:16
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Te fizetsz a fotósnak,ez egy szolgáltatás.Ezért mondani is KELL az ötleteidet!!!!!!!a te napod,te emléked lesz:D
2010. szept. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Àltalában mutatnak korábbi képeket elözetes megbeszélésnél,míg eldöntöd,hogy megbízod-e.

Vigyél képet ha konkrét elképzelésed van,ezzel a kikötéssel bízd meg.

2010. szept. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk pont az volt a lényeg, hogy ne sablon szerű legyen (nem volt fa mögül kukucskálós, hídon átsétálós...stb.). Mivel meg voltam elégedve a fotóssal, nem szóltam bele a fotózásba, de mindig mondta, hogy ha van valami ötlet, akkor nyugodtan szóljunk.
2010. szept. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi pont tegnap vettük át a képeket az esküvőről :) csodásak lettek :)

mi mielőtt kiválasztottuk volna a fotóst, napokon át végignéztük a teljes portfólióját. Azért választottuk, mert nagyon jó kreatív beállításai voltak, és zseniális portrékat készített.

Nem szóltunk bele a beállításokba, temérdek ötlete volt, a fotók gyönyörűek lettek :) már 3x megnéztem őket, de nem tudok betelni velük :)

Válassz körültekintően és akkor nem lesz szükség arra, h instruáld a fotóst :)

2010. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kérsz, amit csak szeretnél. A fotósnak az a dolga, hogy fotózzon és ötleteljen. A te dolgod, hogy jól érezd magadat és ötletelj :)
2010. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az szerintem nagyon gáz, ha egy fotós úgy mutat képeket, hogy akkor ezt és ezt kell csinálnotok és ilyen lesz a kép rólatok. És ez a pár részéről is nagyon nagyon gáz szerintem! Miért akar az ember másképp kinézni az esküvőjén, mint amilyen a hétköznapokon? Ha az nem a ti stílusotok, akkor úgyis bénán fog kinézni. Ha találtok egy jó fotóst, akinek elégedettek vagytok a munkáival, akkor a rólatok készült fotókkal is elégedettek kell,hogy legyetek.


Ha egy fotósorozat hangulatát szeretnétek visszaköszönve látni saját fotóitokon, akkor oké, az még belefér, de az szerintem elég bénán hat, ha valaki úgy áll a fotós elé, hogy "akkor mi olyan képet szeretnénk, hogy itt ülök én a szalmabálán az ölében és ránézek és ide rakom a kezem".

2011. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!