Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mindenki szidja a mulatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szidja a mulatós zenét a lagzikon. Mi legyen helyette?

Figyelt kérdés

Eddig ahol voltam, helyette magyar retro volt ami szerintem egyáltalán nem emelkedettebb vagy bulisabb.

Ti milyen zenékkel kedveskedtek/kedveskednétek a táncos lábú vendégeknek?



2022. szept. 13. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett a mulatós is, a retro is.

De voltam olyan esküvőn ahol balatonsoundos zene volt, na ott senki sem táncolt.

2022. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a retro magyar a jobb alternatíva... vagy "mulatósból" a klasszikus, hangszeres verzió, nem a 3+2, Kis Grófo, Dupla Kávé, Lagzi Lajcsi, Matyi és a Hegedűs, MC Hawer és társai. Ezenkívül még lehetnek latinos táncos zenék, ha a tánc a lényeg.
2022. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pop slágerek, latinos pop, pop-rock, kalsszikus rock bandák számai voltak. Katy Perry, Maroon 5, Bruno Mars, Taylor Swift, Kispál, Kiss, Guns n Roses, Ramones, Calypso Rose, Sia, Avicii, Nirvana, Iggy Pop, Lil Nas, Maneskin, stb. Ilyesmik. Szóval vegyes.

Igyekeztünk minden műfajból az ismertebb számokat kiválogatni. Mert ha nem is rocker valaki, egy I was made for loving you-t akkor is ismer. Ugyanígy aki nem hallgat popot, az is ismeri a Wake me up-ot. A latinos zenék voltak egyedül olyanok, amiket szerintem kb senki nem ismert, de azoknál úgyis a dallam, a ritmus a lényeg, az meg jót tett a hangulatnak. Én állítottam össze a több órás Spoty listát, figyelve arra, hogy hogyan váltják majd egymást a számok, két keményebb után valami laza, lassú után valami pörgősebb, de azért ne túl hangulatgyilkos, meg ilyen szempontok alapján. Kemény meló volt. De megérte amúgy, mindenki dícsérte hogy milyen jó zenék lettek kiválogatva, a fiatalokon látszott, hogy nagyon tetszik nekik a zene. Aztán éjszaka már úgyis raktak be a vendégek amit akartak.

A témához hozzá tartozik, hogy elsöprő többségben voltak a fiatalok, és az idősebbek sem hallgatnak mulatóst a családban. Tehát pl anyám is kifut a világból az aranyeső hallatán, de szereti Bruno Mars-t. A nagyszülő generáció nem tudom mit szólt, de nem is voltak sokan, sokáig sem maradtak, meg szerintem nekik kb mindegy volt. Fogalmam sincs amúgy mit hallgat pl nagyapám, de hogy nem mulatóst, az fix, úgyhogy azzal sem lett volna kisegítve. Meg volt amúgy olyan idős is, aki vígan táncolt ezekre.

2022. szept. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk "blokkok" lesznek: rockabilly/rock n' roll, ír kocsmazene, retro, de lesz klasszikusabb "mulatós", ami nem ez az alja, hanem inkább a népzenére hajaz.
2022. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem pont az ilyen retro nem tetszik, mert azok olyan elnyűttek. Mindenhol mindig az szól a háttérben, a rádióban... Na meg nem is igazán tánczenék. Mulatóst meg csak falunapon és esküvőn hallassz, ahol táncolni is szeretnél.

Na persze nem ezen múlik feltétlenül, egy bulis társaság simán ropja kb. bármire. De nyilván ez ízlés dolga :D

2022. szept. 14. 08:53
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
voltam olyan lagzin, ahol csak a menyecsketánc alatt szólt mulatós. na, ott mindenki táncolt a pár mellett, mert addig egész éjjel nem volt rá lehetőségük... hát, mondhatni, nem volt egy fergeteges mulatság...
2022. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
25%
Ha megfelelő zeneszolgáltatót választasz, az érezni fogja a közönséget és tudni fogja mozgatni Őket igénytelen mulatós nélkül is.
2022. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!