Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vág a legtöbb nő savanyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vág a legtöbb nő savanyú pofát az esküvőjén?

Figyelt kérdés

Mostanában házasodott egy csomó ismerősöm, és láttam a képeket (meg élőben is persze). Nem csak, amiket megosztottak a közösségi oldalakon, hanem azokat is, amiket a fotós csinált csak a családnak.

Nem beleképzelem, de szó szerint, a legtöbb párnál azt látom, hogy a srác tök lelkes, örül, 100 foggal vigyorog...a csaj meg egy unott, érzelemmentes arcot vág, mint aki nem is akar ott lenni kb. Elég rossz nézni egy olyan párt, ahol láthatóan csak az egyik fél lelkes, és az zömmel a pali. Ez miért van? Ti is tapasztaltatok, láttatok már ilyet?


2022. szept. 24. 11:23
1 2 3 4
 1/33 Noren1989 ***** válasza:
22%
Làttàl te màr mosógépet vigyorogni?
2022. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
22%

Biztos probálnak ugy tenni hogy az látszodjon mintha a ferfi akarta volna az eskuvőt es nem ők erőszakolták azt ki, ami itt a gyk-n szinte általános hogy nők azon görcsölnek hogy mikor kéri már meg a párja a kezét és miért nem akarja es zsarolni is szokták a párjukat ha nem kéri meg őket akkor szakitanak.


Az eskuvon meg ugy tesznek mintha őket kérték volna meg mikozben ők eroszakolták ki maguknak.

2022. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2: ebben lehet valami. Amúgy ne vegyétek szó szerint, de komolyan, fel tudtam volna képelni 1-2 ilyen csajt, amikor haveromon látszik h repes az örömtől, a csaj meg csak fancsalog, mint aki kényszerből van ott.
2022. szept. 24. 11:33
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Én múlthéten voltam esküvőn, ott az elején még mindketten mosolyogtak, de a végefelé a nő már nem. Nem azért, mert nem akarta az esküvőt, csak mesélte is, hogy napok óta keveset alszik, aznap korán is kelt és baromi fáradt már. Ő intézte az utolsó simításokat, a végén felmerülő problémákat, meg stresszelt, hogy rossz idő lesz és mi lesz így a fotózással stb.
2022. szept. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4: elfogadom ezt is, viszont ha ez életem egyik legboldogabb napja, akkor én legalábbis akárhogy stresszelek, biztos h nem fog meglátszani, mert a pozitív oldala viszont elnyomja a negatívumokat. Most gondolj bele, ha eljutsz a kedvenc amerikai zenakarod koncertjére egyszer az életben, akkor nem fogsz jól bulizni meg vigyorogni, csak azért, mert sokat kellett utaznod érte? Valószínűtlen....
2022. szept. 24. 11:37
 6/33 anonim ***** válasza:
9%
Mert akkor tudatosul bennuk , hogy veget ert a lany kor es mar nem flortolhetnek.
2022. szept. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
21%
mert azt hitték, hogy valami csoda fog történni
2022. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
17%
A mintaférj biztos meghúzta a koszorúslányt a kép előtt húsz perccel.
2022. szept. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
5-ös, nem is csak a stressz, de ha már valaki napok óta alig alszik, akkor hiába várta az esküvőjét, sokáig nem fogja tudni úgy igazán élvezni. Az elején még az izgalom ad valamennyi energiát, de a végén hulla fáradtan lehet nem sok kedve lesz bulizni meg a képekhez pózolni. Én ezt is meg tudom érteni, sokszor a nőkre hárul a szervezés legnagyobb része és biztos nem könnyű hónapokig ezekkel szórakozni, hogy minden összeálljon, majd még utolsó pillanatban is a problémákat elhárítani, szóval nem ítélkezem, ha a végén már fáradt és nem tud hozzá annyira jó képet vágni. Inkább szomorú, hogy nem kapott több segítséget, hiszen ez az ő napjuk lenne, jó lenne, ha mindketten egyformán tudnák élvezni. Ettől nem ő lesz a rossz és nem jelenti, hogy ne szeretné a férjét és ne akarta volna az esküvőt legalább annyira.
2022. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Én ezt nem tapasztaltam. Ellenben vannak emberek, akik nem annyira mosolygósok oszt ennyi.
2022. szept. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!