Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért hazudnak az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak az emberek?

Figyelt kérdés
Az egyik falumbeli lány, aki pár évvel alattam járt ált.iskolában feleségül ment egy fiúhoz, aki egy évvel alattam járt az ált. iskolában. Lány vagyok én is. Kb. 100kmre van a falumtól az egyetem, ahol végeztem mikor 5. éves voltam a fent írt lány akkor került oda egyetemre és mindig én köszöntem neki előre párszor és persze nem fogadta egy kis rátarti csaj volt már akkor is... Pedig az egyetemen akkor sok karról ismertek engem is és a falumban és a környékén is feltűnő jelenség voltam. Na a lényeg nem rég ment ez a csaj férjhez a sráchoz. Az egyik ismerősöm mondta, h. az iwiwes képei közé a nászutas albumba retusált képeket rakott be arról, h. ő külföldön nyaralt és mkinek hencegett, holott csak hazugság az egész. Nem tudom elhinni, h. lehet vki ilyen semmilyen, és kis bunkó egy személyben. ja közösségi oldalon nem vagyok fent csak mutatták a képeit.. a szemei is olyanok, mint egy bagzó macskának...
2010. szept. 27. 19:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
49%
sztem ez azért nem olyan nagy gáz .. ennél rosszabb helyzetben is szoktak hazudni .. és ez ami nagy gáz...
2010. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig elég gáz..
2010. szept. 27. 19:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez milyen égő már XD Nem meri saját magár felvállalni ??
2010. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ki én vagy a csaj??
2010. szept. 27. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így ok nélkül hazudozik valaki, az gázabb, mintha van rá valami oka (úgy se szép dolog, de az legalább néha érthető). Én is szoktam néha, hogy jobb színben tüntessem fel magam, de igyekszem leszoktatni magamat róla, mert tényleg gáznak tartom.
2010. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És miért ilyen rosszindulatúak az emberek mint te? És miért nagyképűsködnek hogy ők micsoda feltűnő jelenségek??
2010. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú, de ha nekem első éves koromba többször rám köszöntek volna felsőbb évesek akkor kezem lábam törve integettem volna...
2010. szept. 27. 19:42
 8/16 A kérdező kommentje:
Feltűnő jelenséget arra értettem, h. elég harsány és jó humorú és hamar barátságot kötő vagyis közvetlen és ezért nem felejtenek el....szerencsére...
2010. szept. 27. 19:45
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Bagzó macska:-). Szard le. Sejtem, mit érzel. Ne törődj vele. Nem köszön, ne köszönj te sem. Vagy egyszer kérdezd meg, mit vétettél, hogy nem köszön? Nálam ez be szokott válni.
2010. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem felejtem el honnét indultam és megismerek mkit. Nem úgy, mint sokaknál mostanába dívik, h. lenézik ill. csak addig használunk vkit, amíg hasznunk van belőle...
2010. szept. 27. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!