Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért hazudnak az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak az emberek?

Figyelt kérdés
Az egyik falumbeli lány, aki pár évvel alattam járt ált.iskolában feleségül ment egy fiúhoz, aki egy évvel alattam járt az ált. iskolában. Lány vagyok én is. Kb. 100kmre van a falumtól az egyetem, ahol végeztem mikor 5. éves voltam a fent írt lány akkor került oda egyetemre és mindig én köszöntem neki előre párszor és persze nem fogadta egy kis rátarti csaj volt már akkor is... Pedig az egyetemen akkor sok karról ismertek engem is és a falumban és a környékén is feltűnő jelenség voltam. Na a lényeg nem rég ment ez a csaj férjhez a sráchoz. Az egyik ismerősöm mondta, h. az iwiwes képei közé a nászutas albumba retusált képeket rakott be arról, h. ő külföldön nyaralt és mkinek hencegett, holott csak hazugság az egész. Nem tudom elhinni, h. lehet vki ilyen semmilyen, és kis bunkó egy személyben. ja közösségi oldalon nem vagyok fent csak mutatták a képeit.. a szemei is olyanok, mint egy bagzó macskának...
2010. szept. 27. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Lepontozhatsz, én menyasszony vagyok, és utálom az ilyen embereket!! Milyen irígy vagy!! Te egyetemista? Nem látszika az írásodból! A szeme alapján ítélsz meg valakit? Nem is vagy beszélő viszonyba vele!
2010. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem a szeme alapján, hanem a modora alapján. Képzeld voltam egyetemista anno...és végeztem is..nem kell mindenhova felkiáltójel ..
2010. szept. 27. 19:51
 13/16 A kérdező kommentje:
Az ilyen rátarti emberrel beszélő viszonyba, aki megsem ismeri a másikat...
2010. szept. 27. 19:51
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Mit izgat a dolog? Nem bírod elviselni, hogy leszar téged? Szerintem szánalmas, hogy te nem szarod le viszont, hanem itt nyivákolsz.

Amúgy azért hazudnak az emberek, mert jobb képet akarnak mutatni magukról, mint amilyenek. Ebből kiindulva, és alapul véve, hogy te sokkal népszerűbb vagy nála, még érthető is, hogy meg se ismer, hiszen te többet tudsz róla, mint az esetleges új társasága, ahol próbálna új lappal indítani, és te ennek keresztbe tennél, és csökkentenéd a szociális potenciálját.


Tessék, egy elmélet, még találj ki kettőt, és valóban felette állsz ennek a kis rátarti csajnak! :)

2010. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kérdésben ott a válasz: mert emberek!
2010. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az okos ember még azt is tagadja, ami van, a bolond még azt is, ami nincsen... :D Ez a közmondás tényleg igaz.. :D
2010. szept. 28. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!