Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Piknik jellegű esküvőt tervezü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piknik jellegű esküvőt tervezünk. Hogy a legoptimalisabb, hogy a vendegek is jól erezzek magukat?

Figyelt kérdés

A szertartas után egy allofogadas jellegu néhány oras kis egyuttletet tervezunk. Ahol főleg falatszendvicsek, gourmet fogasok, sutemenyek lennenek egy szép helyen. Semmi kotottseg...


Vendegkent nem feszengenel egy ilyen esküvőn? Arra gondolok, hogy semmi hagyomany, nyitotanc stb.

A válság miatt tervezzuk ezt, nem szeretnénk se magunkat, se a nasznepet terhelni a koltsegekkel. Természetesen nem szamitunk nagy ajendekokra, kifejezetten nem szeretném ha hoznának. Az ünneplés a lényeg.


Kb 15 óra szertartas

16 óra fotózás

17 óra fogadas max este 8-9-ig.


Ti eltudnatok fogadni, hogy ennyi az eskuvo?

Vagy mindenképp vigyük vacsorazni legalább a szűk családot.


A legnagyobb félelmem, hogy a távolról jövő rokonoknak "nem éri meg" egy delutanra eljonni.

Plusz a szallasuk... amikor náluk volt eskuvo alltak a szallasunkat amit Természetesen mi megadtunk amikor ajandekot adtunk. De szerintem nekünk ez nem fog beleferni.

Ez nagyon kellemetlen szerintetek?



2022. dec. 4. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
En nem tartanek eskuvot, csak szuk csaladit es kesz.
2022. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Nekem alapvetően tetszene egy ilyen esküvő. De ha nálatok eleve mások a hagyományok, akkor tisztázni kellene mindent a meghívottakkal, hogy ne készüljenek baromi nagy ajándékkal, mert ti sem készültök nagy bulival, szállással.

Viszont azon nem szabad megsértődnötök, ha valaki így nem akar elmenni a távoli rokonok közül. Igen, lehet lesz, akinek nem éri meg így elmenni, de gondolj arra, hogy nem is vagy akkor igazán fontos nekik. Akinek fontos az esküvőtök, az el fog menni, amennyiben nincs külső akadálya akkor is, ha csak egy szertartás az egész.

2022. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki addig nyújtózkodjon, ameddig a takarója ér.

Én eltudnám fogadni, amit leírtál.

A vidéki rokon, pedig ha akarja megoldja; vagy hamarabb hazaindul, vagy másik rokonnál alszik, vagy foglal szállást magának.

2022. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én simán elmennék, sőt örülnék neki. Attól hogy kicsi, és piknik jellegű nem jelenti azt hogy spurnak kell lennie. Legalább nem kell éjfélkor tök álmosan, bebódulva a 85.fogástól azt varnom hogy végre elsurranhassak. És akkor kiderül hogy még összetörnek egy grillázstortát, kenyeret törnek, stb sok egyéb kisf@szom.neee

Szállás miatt ne aggódj, aki akar haza is tud utazni, ha meg nem akkor mindegy hogy 10ig vagy hajnali 5ig tart a lagzi. Persze biztos lesz aki húzódozik, de ez a ti napotok. Ha igényes, annak ellenére hogy piknik jellegü senki nem szólhat egy szót sem.

2022. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

A távolinrokonok érthető ha a szállás miatt nem mennek, extra kiadás. Talán ha elmondod mindenkinek higy nem kértek nászajándékot ez nem lesz gond.

De ettől függetlenül nekem nagyon tetszik, szívesen mennék ilyen esküvőre. Nem szeretek táncolni, se éjfélkor töltöttkáposztázni. Akinek nem tetszik csináljon magának nagyot.

2022. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam hasonlón.Rendben van így.
2022. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szertartás 15 órától kb. 16-ig tart, utána még fotózás és 17 órakor kezdődik az állófogadás, akkor a kaját én tuti nem várnám meg. Inkább hazamennék. Este 8-9-ig meg amúgy sem maradnék ilyen esetben.
2022. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
7. Ez elég udvariatlan pláne higy nem kérnek semmit. Felmerul a kérdés hogy egyáltalán minek mennél el ha nem bírsz ki 6 óra hosszát.
2022. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
34%

8-as, nem akartam udvariatlannak tűnni és alapvetően nem is az etetés a lényeg. De azért a vendáglátó részéről sem a legudvariasabb, hogy ennyi ideig nem kínálja meg a meghívottakat. Ezt általában úgy illik, hogy szertartás után egyből van állófogadás, főleg ha nyáron, nagy melegben van az esküvő.

Voltam ilyen állófogadásos esküvőn, semmi probléma nem volt vele. De nem is tartott este 8-9-ig, hanem kb. még max. egy órát a szertartás után, utána mindenki ment a dolgára.

Egyébként nem mennék el, csak ha közel van vagy ha tényleg olyan fontos a pár.

2022. dec. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi ideig nem kínálja meg?

"Kb 15 óra szertartas

16 óra fotózás

17 óra fogadas max este 8-9-ig."

Tehát 2 órát kellene kibírni kaja nélkül. 2 órát.

2022. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!