Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legoptimá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legoptimálisabb mellméret A, B, C. stb 70,75,80.. Stb?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy kinek melyik tetszik a leginkább és a sajátjával/barátnőjéével meg van e elégedve.(nem vagyok önbizalom hiányos csak érdekel)

(Értelmes válaszokat pontozok.:))


2011. febr. 3. 21:42
 1/9 Tomika90 ***** válasza:
ez eset függő:) milyen magas stb.Én speciel nem szeretem a hatalmasat a lényeg hogy legyen formás.A kis és középméretek tetszenek :) barátnőmnek termetéhez képest közepes és formás, és tetszik!
2011. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B,C tehat a kozepes vagy a kicsit nagy, a tul nagyok hosszu tavon nem jok velemenyem szerint... jah es az alakjuk sokkal fontosabb mint a meretuk ;)
2011. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 75D van és szerintem az egyáltalán nem optimális(túl nagy, nem lehet rá melltartót találni-szóval nem is praktikus:D)...sztem pl a 75C jó lehet, az se nem nagy se nem kicsi:)

17L

2011. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
75/b
2011. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75/B
2011. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én utálok melltartót venni,ráadásul majdnem az összes ki van tömve..az meg pff.

Ha valami ütős, vagányat akarok venni körülményes..szóval vásárlás szempontjából bonyolult.

Nagy a mellem, kicsi a hátam.

Sokszor zavar amikor látom hogy a mellem és a szememmel szemeznek. Ilyenkor mosolyogva mondom, hogy ne bámuld mááár..

2011. febr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 75/D-s és mit ne mondjak, sokszor legszívesebben leamputálnám őket. A 169cm-hez szerintem nagy. Formára pedig nagyon feszes és szabályosan kerek, már gimiben is azt kérdezte mindenki, hogy igaziak-e... Jobban örülnék egy ugyanilyen formájúnak, csak pár fokkal kisebbnek. De hát mindegy, ez van, ezt kell szeretni, vannak akik pont ilyenre vágynak... 21/L
2011. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 80/B-s 16 éves vagyok 165 centi , és szerintem nagyok, lehetne kisebb is:D
2011. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem 75/C -s és ez az egyetlen testrészem, amivel maximálisan meg vagyok elégedve
2011. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!