Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hozzávetőlegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hozzávetőlegesen hány éves korban a legoptimálisabb házasodni, ha már a megfelelő ember van mellettünk?

Figyelt kérdés
Férfiak esetében? Nők esetében? Tisztában vagyok vele, hogy egyénenként változik ez az életkor, nyilván nem vagyunk egyformák, és amúgy is sokmindentől függ, de az átlag érdekelne.
2015. jan. 9. 12:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

szerintem mondjuk 24-25 alatt nem nagyon.. persze lehetnek kivételek.

de én ezt mondanám minimumnak.

2015. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
csak azért mondom, mert 20 és 25 között, de persze később is, szerintem elég sokat érik egy ember, és könnyen változhat, hogy kit tekintünk megfelelő embernek.
2015. jan. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen mindegy, a magyar átlag meg biztosan ki van számolva. Bár én most így hirtelen nem találtam meg a neten. Egyénenként változó, nem garancia egyik életkor sem arra, hogy sikeres lesz a házasság és nem végződik válással.
2015. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 25-35 között. Addigra már normális esetben kifejlődik a személyiség.
2015. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Nézd kérdező, a magyar házasságok átlagos hossza az 13 év jelenleg (ebben mindenki benne van), ha korosztályonként néznéd, valszeg azt találnád, hogy a 70 év felett kötött házasságok már 99%-ban holtomiglan-hotodiglan:)))

Egyébként 5 éves adatom van, 2009-ben nők: 27,5 év, férfi: 30,1 év.

2015. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem az átlagot kérdezte, hanem, hogy szerintünk mi a legoptimálisabb.
2015. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is 25-35 :)

Bár több helyről is hallottam már hogy milyen gáz hogy öreg a menyasszony.. és ezek a menyasszonyok voltak kb 30körüliek.. hát köszi társadalom :D

2015. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 25-30 éves kor között a legideálisabb.
2015. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a 25-35-öt mondanám első gondolatra. De én magamból indulok ki. :D 25-öt már betöltöm mire idén összeházasodunk, a párom pedig betölti addigra a 34-et. :D Egyébként pedig avval indokolnám a 25-öt legalább, mert addigra azért dolgozik a fiatal felnőttek többsége, megtapasztalt ezt-azt, mind párkapcsolatban, mind az élet területein, tudja, hogy mit szeretne, milyen céljai vannak, és ha ehhez meg van a megfelelő partner, akkor hajrá. :)
2015. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Én 21 voltam történetesen, de megfelelő kor NINCS. Egyesek 20 évesen érettek hozzá minden téren, mások egy élet alatt sem lesznek azok. Az tuti, hogy aki ilyet kérdez, még nem kész rá. Egyszerűen csak tudja az ember ha eljön az ideje.
2015. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!