Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet olyan helyen tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet olyan helyen tartani az esküvőt, ahol van benti medence?

Figyelt kérdés

Láttam már sok olyan esküvői videót, ahol történtek ebből bonyodalmak. Beleesett valaki, stb.

Vagy csak nagyon ráparázok a dologra?



2022. dec. 25. 18:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
1%
KOSZFÉSZEK ember
2022. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

#1

Ezt fejtsd már ki légyszíves.🤔

2022. dec. 25. 18:19
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet. Ha valaki nagyon leissza magát simán beleeshet, baleset történhet, onnantól meg el lesz rontva a buli.
2022. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos ettől tartok én is. De gyermekkorom óta tetszettek a tengerparton tartott esküvők. Mivel ezt nem engedhetjük meg magunknak, ezért gondoltam, hogy így azért meglenne a "fílingje". 🙂

2022. dec. 25. 18:27
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van esély rá, hogy anyós esik bele, akkor miért ne.
2022. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#5

Ezen jó nevettem😂

2022. dec. 25. 18:31
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ötlet. Hangulatos, de ha valaki belehány, nem lesz az.
2022. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom, nem közvetlenül a medence mellett tartanátok az esküvőt. Ha valaki egészségügyi sétára indul a helyen és a medence mellé is betéved, akkor már csak van annyi esze, hogy nem egyensúlyozkodik a medence szélén.

Vagy pedig van egy eszméletlen nagy terem, akkora, hogy abban fel se tűnik, hogy az asztalok, székek és minden mellett medence is van?

2022. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Neem.. Ezt egy Hotelben tartanánk,a vendégek szállása miatt. A konferenciateremben lenne a vacsora,aztán a medence mellett lenne a zenekar(minden szélén van legalább 10 méter széles hely),ahol lenne a tánc stb. Tehát nem közvetlenül mellette.
2022. dec. 25. 21:45
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
lehet előre szólni, hogy lesz medence, és mindenki úgy készüljön. de ha bele is esik valaki, attól nagy baja nem lesz, legfeljebb a szép ruhája vizes lesz és ez bosszantani fogja. csak lesznek ott annyian, hogy valaki kihúzza a vízből, ha valaki belepottyan, aki nem tud úszni.
2022. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!