Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Jó ötlet olyan helyen tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet olyan helyen tartani az esküvőt, ahol van benti medence?

Figyelt kérdés

Láttam már sok olyan esküvői videót, ahol történtek ebből bonyodalmak. Beleesett valaki, stb.

Vagy csak nagyon ráparázok a dologra?



2022. dec. 25. 18:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ha nem közvetlen a medence mellett van a program, akkor nem lehet baj, max ha valaki nagyon idióta. Viszont lehet nem ártana egy úszómester vagy ilyesmi,a biztonság kedvéért, meg lehet olyan hekyet is bérelni ahol a víz nem kifejezetten mély.
2022. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ne pontozzátok le a 21-es válaszolót, mert Ő is csak tanácsot adott.

Úszómester az konkrétan nem lesz,ílletve nem hívtunk. A medence egy méter húsz centis "csak".

De tudom, hogy felkészülni nem lehet mindenre.

2022. dec. 26. 18:39
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lefoglalod a helyszínt és nagyobb összeget fizetsz ki, mindenképpen egyeztess a többi szolgáltatóval, hogy vállalnak-e ilyen helyen lagzit. különösen azokkal, akik drága felszereléssel érzeknek (zenekar, dj, videós, fotós, dekoros). Mivel ezekre hatással lehet a pára és a nagyobb balesetveszély, lehetséges, hogy sokan nem is vállalnák el. Ne akkor derüljön ki, amikor már lefogaltad a helyszínt és nincs más lehetőséged.
2022. dec. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23

Köszönöm szépen az észrevételeket. A zenekar, és a fotós a baráti körünkből fog kikerülni, de persze már nagyvonalakban tudnak a dologról. Várják a dolgot, mert ilyen esküvőn még nem voltak Ők sem...🙂

Ebből azt szűrtem le, hogy a felszerelésükben nem tesz kárt a pára,stb.

2022. dec. 27. 08:13
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nekünk nyáron volt medencés helyen(kültéri volt),de szuper jó volt.A fele a medencében,a másik fele a medence mellett bulizott.Nagyon jól sült el.A kaja bent volt a rendezvényházban.
2022. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

25

Örülök, hogy minden rendben lezajlott. Ezek szerint a meghívóban feltűntettétek,hogy fürdőruha ajánlott? 🙂

Utólag is sok Boldogságot Nektek!!

2022. dec. 28. 02:07
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük szépen!

Igen,szóltunk,hogy aki szeretne hozhat fürdőruhát.A nyár legmelegebb napjára sikerült időzítenünk,így még jobban esett a vendégeknek a csobbanás.Kicsit én is tartottam tőle,mert nálunk sok volt a kisgyerek,de a mai napig mindenki azt emlegeti,hogy milyen jó volt.

Nektek is sok boldogságot!

2022. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Sokan kihasználták a medencét? Igen, a gyerekeknek muszáj a felügyelet ilyen helyen(is).
2022. dec. 28. 15:17
 29/29 anonim válasza:
73%
Lehet fura de én személy szerint hihetetlen élvezném és semmit sem piálnék inkább jobban bejön az úszás ökörködés vízben de ki hogy van vele
2023. jan. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!