Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szàmodra milyen érzés az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szàmodra milyen érzés az, ha megvagy hívva egy lakodalomba, de az a lagzi jóval nagyobb és szebb lesz valószínűleg, mint a tiéd volt? Vagy különösen nem érdekel az ilyen? Inkább lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem erdekelne, jol ereznem magamat.
2023. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mivel introvertált vagyok, örömmel konstatálnám, hogy az ezen a lakodalmon részt vevő menyasszonnyal ellentétben én megúsztam a "mindenki engem néz" című tortúrát.
2023. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha te világ életedben hatalmas, csillogó esküvőre vágytál, de mondjuk csak egy kis helyi művházas lagzira telt, vagy akár arra se, akkor érthető, hogy kicsit irigykedsz arra, akinek megadatott ami neked nem. Ettől nem leszel rossz ember, csak ne hagyd, hogy ez az érzés eluralkodjon rajtad.

Menj el, érezd jól magad, örülj, hogy a részese lehetsz még akkor is, ha épp nem te vagy a középpontban.

2023. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Magasrol nagyobbat lehet esni is.

Nemigen hatna meg ilyen szempontbol.

2023. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem különösebben nem érdekelne, jól érezném magam, és nem azzal foglalkoznék, hogy nekik hogyan tellett nagy esküvőre. Bár, a miénk sem volt annyira szerény (nálunk a volt férjem szeretett volna nagyobb felhajtást), én simán jól tudnám magam érezni egy 200 fős esküvőn is :D
2023. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam így, egy barátnőm esküvője sokmilliós lagzi volt, egy menő wellness hotelben. Nekünk is szép volt, sőt, a vártnál jobban sikerült, de egy helyi étteremben tartottuk a lagzit, maga az esküvő meg egy tök egyszerű polgári szertartás volt. Az egész nyilván sokkal kisebb büdzsével. Egy percig sem éreztem magam rosszul emiatt, sok pozitív visszajelzést kaptunk, hogy miyen jó volt a buli, az övék is jó volt, de más kategória, ennyi. Anyagilag eleve más kategóriában mozognak, ilyenek mindig vannak és lesznek is.
2023. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok. Ez olyan, mintha mit szólnék ahhoz, hogy másnak Ferrarija van. Megnézem, mert nem mindennapi, hogy tetszik-e küllemre az már egy más kérdés. Ha beülhetek, elfogadom, megdicsérem neki, hogy jól megy a járgány, de ennyi. Amúgy nem érdekel különösebben, mert nem izgat sem a sebesség, sem a sportkocsik annyira, hogy emiatt irigykedjek.
2023. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe nem jutott még soha ilyesmi.
2023. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A sajátod nem azért lett kisebb vagy szerényebb mert úgy szeretted volna?

Van a családban aki bement a párjával, aláírt mert így szerette volna. Nem volt nagy esküvői előkészület, a ruha egy fehér nyári ruha volt. Nem spilázták túl.

Mi sok emberre vágytunk, nagy bulira, klasszikus esküvői ruhára.

Nem biztos, hogy össze lehet hasonlítani mert ők úgy akarták, mi meg így.

Ha rosszul érzed magad miatta gondolom elégedetlen vagy a sajátoddal. Kérdés, hogy miért? Ha ott volt a lehetőség miért nem csinàltad úgy ahogy szeretnéd?

2023. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
14 éve fotózok esküvőket, sok 100 esküvőn vagyok túl leginkább közép rétegtől felfelé. Nem kevés olyat láttam már, aminek a költségvetése 8 számjegyű volt. Ennek ellenére tavaly amikor a sajátunkat szerveztük, pl.: a dressz kód az farmer+póló volt. Mi nem megmutatni akartuk magunkat hanem bulizni egy jót és azt szerettük volna, hogy a barátainkkal együtt mindenki jól érezze magát. Ez tökéletesen működik jégbárpult, kaviár, sztárfellépők és egyéb nélkül is. Ha téged frusztrál, hogy nektek "csak" kisebb esküvőtök volt, akkor ne menj el. Viszont ha a meghívó pár valóban a barátaitok és szeretitek őket akkor ez kizárólag az Ő dolguk, hogy mennyi pénzt költenek a lagzijukra. Érezzétek jól magatokat, bulizzatok.
2023. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!