Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői tanu a párunk családjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői tanu a párunk családjából?

Figyelt kérdés

Nyár végén lesz az esküvőnk szűk családi körben. A párom az én egyik rokonomat szeretné esküvői tanunak, akivel végül is jóban van, de annyira nem szoros a biszony. Holott előtte úgy volt, hogy az ő egyik családtagja lesz.

Úgy gomdolom, valami olyat momdjatott neki az illető, ami bántó és ellenünk irányul, de nem mond semmit, talán nem akar megbántani vagy feszültséget szítani.

Ha az én rokonom lesz a tanuja, az viszont szerintem pont az a helyzet lenne.

Arra gondolok, hogy hagyom, döntsön, ahogy alar. De ugyanakkor bennem van, hogy nőként az lenne a dolgom, hogy elsimítsam az esetleges konfliktust.

Ti mit tennétek?


2023. febr. 25. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember. Bízd rá!
2023. febr. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem mennék hozzá olyanhoz, aki "nem mond semmit"?.
2023. febr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Ti hamarosan házasok lesztek, de nem tudtok őszintén beszélni?
2023. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem dolgod elsimitani olyan konfliktust, amiben nem szerepeltel

Attól hogy nő vagy -jelzem én is - nem kell mindenbe beleutni az orrod

Igen valami olyat mondott Nem akar neked fájdalmat okozni, ezert nem mondja el

Hagyd ezt így

2023. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!