Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, viszont elegem van a családjából és a szüleimből. Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már nem kevés ideje járok a barátommal, aki most fog ballagni szakiskolából.

Nem régiben megkértem, hogy vigyen el bevásárolni...szívesen meg is tette, elmentünk.

Ott rengeteg dolgot vettem magamnak. Megkért, hogy adjak neki kölcsön kabátra.

Megvettem neki egy kabátot, aminek az árát a szülei később visszaadták.


Amikor hazaértünk, megmutatta a szüleinek a kabátot, nem reagáltak jól.

Az apja részeg volt /mint mindig/ és elkezdett velünk kötözködni...először a párommal,majd velem.

(ez előtt a barátom beadta neki, hogy nem bukott meg félévkor, pedig megbukott, rájőttrk a szülei)


Azt mondta nekünk, hogy mit képzelünk magunkról, hogy ezt megcsináljuk.

Azt sem tudtam mit tegyek. Elkezdett kötözködni velem, hogy én az ő fiával hurcibáltatom magam és hogy nekem ennyi pénzem van. A páromat is sértegette, hogy takarodjon otthonról ha mégegyszer ilyen lesz.

Azt mondta nekem, hogy a párom rengetegszer átvágta őket és hogy engem is és hogy rengetegszer át is fog.


Megállt bennem az ütő. Vagy egy órán keresztül ortájozott velünk.


Már haza akartam menni. Amikor jöttünk haza a párom anyja csak őt hívta haza másnap születésnapi kajàra. Aztán az apja jött, aki azt mondta én is menjek. Elvesztettem a fonalat.

Mind1 is volt, nem volt kedvem és nem akartam elmenni.


Hazajöttünk. Majdnem összevesztünk a párommal, nagyon nem tetszett a párom apjának kirohanása.


Másnapi kajára elmentem a párom unszolására. Ott semmit nem szóltak a szülei.


Később megettünk náluk egy-egy kehely pudingot, este nagyon rosszul lettünk tőle.


Nem tudom hogy menjek többet el hozzájuk így. Mit tegyek? Mit rontottam el???



#szerelem #szülő #pénz #párkapcsolat;család
2015. febr. 24. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit sem rontottál el, a szülei cselekedtek rosszul. Eleve, miért előtted veszekednek, és téged miért vonnak bele? Oké.. Kölcsönadtál kabátra a barátodnak, és ő nem szólt a szüleinek, de ezt akkor is el lehetett volna intézni miután hazamegy egyedül...
2015. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!