Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van a barátnőm családjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a barátnőm családjából, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőmnél lakunk mert úgy gondoltuk több pénzt tudunk így félretenni mint albérletben. Ami szerintem teljesen igaz is. Egy teljesen külön kis lakásrészben lakunk de a kert közös.


Na most jön ami probléma. A barátnőm családja nem éppen átlagos (mondanám nem normális) életmódot él tehát érthetetlenül nem az én társaságom ezért szeretem elkerülni őket.


Sorolom a problémákat:

-ültettünk paradicsomot (értsd vettünk palántákat, kiültettük, gondoztuk őket), barátnőm nővére már "várja" hogy teremjenek. Hogyan lehet neki elmagyarázni, hogy nem kap belőle, mert már mindketten várjuk, hogy "betakarítsa" a termést a tiltás ellenére is.


Vettünk egy medencét (saját pénzünkből). Csak zuhanyozás, lábmosás után lehet belemenni. Alig várjuk, hogy barátnőm nővére mocskosan áztassa benne magát és bekoszolja a vízet, esetleg kilyukassza véletlenül a medencét.


És még sorolhatnám. A probléma az, hogy a nemet, tiltást nem fogja fel. Barátnőm anyja meg mindenbe belepofázik. Kimegyek mondjuk félbevágni dekopírral egy deszkát és rögtön jön oda, hogy mi azt honnan vettük el, mit csinálunk a kertjében (amikor a barátnőm tulajdona a ház egy része)


Ne mondjátok, hogy költözzünk el, mert ezek apró prolémák annál, hogy havi 50 ezret kisceszünk albérletre. Csak arra várok választ hogyan kezeljem. Ha kemény vagyok konfliktus lesz, viszont ha finom utalásokat nem fogják fel.


Azzal meg nincs problémám ha használják a medencét, vagy 1-1 szem paradicsomot leszednek a kb 20 tőről, de egyszerűen nem várható ezektől az emberektől, hogy rendesen lezuhanyozzanak medencézés előtt, vagy megkérdezzék, hogy szedhetnek-e 1-2 szem paradicsomot.


Ja igen, a klórtablettát is mi vesszük meg a barátnőmmel, gyakorlatilag, szerintem semmi köze a nővérének a medencénkhez, mindent mi fizettünk. Ilyen alapon meg is lehetne tiltani a használatát.


2014. jún. 16. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátnődnek kéne rendeznie a családjával. Neki kéne megreguláznia őket. Az ő pereputtya, nem?
2014. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Másrészt meg örülök, hogy jót is hozok ezeknek az embereknek az életébe, de ha engedem őket a saját értékeink felett is uralkodni mindenképp elnyomás lesz a vége, mert ahogy ismerem őket, mást nem igen ismernek. Az meg nem hiányzik, hogy amikor ömlik a víz a saját medencénkből amit a barátnőm nővére mondjuk kilyukaszt, nekünk kelljen hallgatni, hogy ő bizony azt ki nem fizeti. Vagy esetleg várni kelljen a sorunkra, hogy kettesben fürdőzhessünk.


A paradicsommal kapcsolatban meg gondolom nem kell magyarázni mennyi melónk volt a zöldségekkel és érdekes módon most kezdett el mindenkit érdekelni, amikor már kezdenek beérni. Eddig "hülyeséget csináltok"

2014. jún. 16. 11:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazán jó megoldás egyenlőre nincs. Ez a megszoksz, vagy megszöksz esete. De a másik közhely is ideillik: valamit, valamiért.
2014. jún. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, igen, beszéltem is vele, de szelíd, békeszerető teremtés és nem nagyon tud kemény lenni. Néha nem is értem. Szóval amikor szólok neki ilyenekért általában közöttünk megy a vita. hogy "de nem fog belemenni az engeedélyünk nélkül" én meg csak tudom, hogy de belefog....
2014. jún. 16. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Kénytelen lesz a csajszi a sarkára állni.
2014. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
van vonó a csajod vêrében mi?
2014. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, nincs vonó a vérében konkrétan. (teljesen jogos kérdés volt)
2014. jún. 16. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz tenni, mint barátnődnek mondani hogy téged ez zavar. És megértetni vele hogy ti dolgoztatok meg vele, így nekik semmi közük nincs hozzá. A sarkára kell állnia, különben csak rosszabb lesz.
2014. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Meg lett mondva nekik, de figyelmen kivul hagyjak amolyan lassu viz partot mos taktikaval lassankent ujra es ujra visszaternek finoman a temara.
2014. jún. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!