Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz ha vőlegényként csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha vőlegényként csak egy ing és egy mellény lesz rajtam?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és nem akarok olyan sok réteget felvenni... Csak még nem láttam olyan esküvőt ahol nem volt öltöny a vőlegényen.

2023. márc. 20. 20:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk is nyári esküvőnk lesz - mindenféle etikett nélkül. Rajtam egy kis fehér nyári ruha, a jövendő férjemen egy laza nadrág, és egy fehér rövidujjú ing. Mindez a szabadban, vízparton. Persze mi nem szeretnénk egyházit, ahol természetesen kötöttek az öltözködési szabályok. Mindig is így akartuk a polgárit. Semmi merevség, szabályok, csak lazán, a mi kedvünk szerint. Nem feszengeni akarunk ezen a napon, hanem tetőtől talpig jól érezni magunkat.
2023. márc. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
92%
Az alap öltözködési etikett nem ismeri a rövidujjú inget, felnőtt férfi nem visel ilyet. Egyébként az egyházi esküvőn sincs semmilyen szabály arra, hogy mit kell viselned (oké, nadrág mondjuk nem árt, de nincs kötve, hogy zakót kell viselned, egyedül annyi van, hogy térd alá kell érjen a szoknya és a nőnek nem lehet meztelen a válla).
2023. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem rövidujjú inget akarok alá venni. És természetesen nadrágot is veszek fel.
2023. márc. 21. 10:46
 14/31 anonim ***** válasza:
66%
Az etikett szerint attól is függ, hogy a menyasszonyon mi van. Ha nagyestélyi, akkor nem való hozzá, hogy a férfin csak ing, elég illetlen. Akkor tudom ezt elképzelni, ha a menyasszony is "informal" dresscode szerint van felöltözve.
2023. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
58%
Az baj, ha a saját esküvőmön pont le...rom az alap öltözködési etikettet? :-)
2023. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor van egy jópár nem felnőtt férfi ismerősöm :-)
2023. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem, ezért írtam korábban, hogy viseld azt amiben jól érzed magad. Szerintem egyébként sokkal jobban néz ki egy szépen feltűrt hosszúujjú ing, mint egy rövidujjú, de nem én házasodom a Ti esküvőtökön. :)
2023. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Az is jó. A lényeg, hogy júliusban valószínűleg 30 fok lesz, és fél lábbal a Dunában nem kell öltöny :-)

Alig várom!

2023. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
69%

"Az baj, ha a saját esküvőmön pont le...rom az alap öltözködési etikettet? :-)"

Nekem nem. De én nem akarok prosztónak tűnni se a saját esküvőmön, se máskor.

2023. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%

12.


Ezt az öltözködési etikettet nem a logika mentén alkották meg, az az egy biztos. Nyár közepén egy hosszúújjú ing inkább hat kínzási módszernek, mint eleganciának.

2023. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!