Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gáz ha vőlegényként csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha vőlegényként csak egy ing és egy mellény lesz rajtam?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és nem akarok olyan sok réteget felvenni... Csak még nem láttam olyan esküvőt ahol nem volt öltöny a vőlegényen.

2023. márc. 20. 20:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%
Mint írtam simán fel lehet tűrni, mindenki azt csinálja és százszor elegánsabb mint egy rövidujjú ing. Kisfiúk viselnek rövidujjú inget.
2023. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A házasságkötő teremben volt légkondi, kb 20 perc volt a szertartás. Férjem teljesen jól kibírta hosszú ujjú ing, mellény, zakóban. Ahogy a többi férfi is, max rajtuk mellény nem volt.

32 fok volt kint amúgy, meg lehetett sülni. Jelzem, nekem is harisnyában, mégsem gondoltam mezítláb férjhez menni, hisz ki nem szrja le az etikettet, úgy öltözök a saját esküvőmön, ahogy én akarok. Szomorú lenne, ha így lenne.


Utána le lehet venni a zakót, mellényt is és feltűrt ingujjban lehet a móka részét tölteni.

2023. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%
Vagy eleve nem húzol zakót és mellényt mert ez a Te esküvőd, ahogy írod is.
2023. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

#22 Nem a házasságkötő teremben lesz, hanem a szabadban.

#19 Azért, mert nem öltöny/habos-baos menyasszonyi ruha lesz, még nem vagyunk prosztók, azaz igénytelenek, buták, neveletlenek, otrombák

:-)

2023. márc. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
A szabadban meleg lesz. Azt a húsz percet azt gondolom, ott is ki lehet bírni. Először és utoljára. Még vendégként is - majd figyeld meg, ők is öltönyben fognak ott ülni - nemhogy vőlegényként.
2023. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

#25 Dehogy fognak! Pont ez a lényeg. Nagyon szűk körű lesz, és pontosan tudják, mi mit szeretnénk.

Nem arról van szó, hogy nem lehet kibírni, hanem arról, hogy mi nem olyat szeretnénk, érted? :-)

De nem én, ill. mi vagyunk a kérdés tárgya .-)

2023. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg nincs miről beszélni. Ha eldöntöttétek, hogy laza esküvő lesz, akkor hajrá.
2023. márc. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Így is van! Ez a mi napunk! :-)


Kérdező, ti is úgy csináljátok, ahogy nektek a legjobb!

2023. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
76%
Egy gatya és egy nadrág szerintem sokat dobna a megjelenéseden, bár így kétségtelenül emlékezetes esküvő lesz.
2023. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
81%

29.


"Állófogadás" lesz ;D

2023. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!