Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényre "kötelező" zakó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényre "kötelező" zakó is, vagy elég ing, mellény, nyakkendő?

Figyelt kérdés
És ha csak kéttanus esküvőnk lesz,oda is fel kell venni az anyakönyvvezetőhöz a menyasszonyi ruhát,vagy elég a fotózára?
2011. jún. 10. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ha már meg van a ruhám felvenném a szertartásra is! Gondolom egy-két fotó ott is készül!
2011. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát illik. De vannak kimondottan nyári zakók. Vékony könnyű anyagból készülnek. Alá lehet rövid ujjú inget venni.
2011. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi sem kötelező! csináljátok úgy ahogy akarjátok, ahogy nektek tetszik
2011. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom csak rövid ujjú ingben lesz és nyakkendőben, én pedig egy elegáns fehér nyári ruhában. Kis esküvő lesz, nem öltözünk annyira ki.
2011. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár pucéran is lehet, az esküvő a ti napotok és ti döntitek el miben lesztek. :) Ha pedig megvan a ruhád, azt az esküvőre vetted/kölcsönözted nem a fotózásra, tehát én felvenném. :)
2011. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem kötelező...nekünk 2 tanús esküvőnk volt,mindannyiunkon farmernadrág volt,a 3 fiún(a férjemen,és a két tanún-az egyik az én bátyám,a másik a férjemé)fehér ing.Rajtam egy fehér selyem tunika fazonú felső(6 hónapos állapotos voltam,ráadásul mindkettőnknek a 2. házassága).Volt édes kis csokrom,voltam fodrásznál,sminkesnél.Nagyon jó képek készültek.
2011. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 tanús esküvőnk volt.

Rajtam fehér nadrág, fehér ujjatlan felsővel, a férjemen drapp vékony nadrág és fehér ing volt, hozzáillő drapp nyakkendővel. Nyáron volt az esküvőnk.

2011. jún. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!