Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más hogy kezelte a jegyese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más hogy kezelte a jegyese érdektelenségét a szervezés során?

Figyelt kérdés

Oké megértem, nem a kedvenc elfoglaltsága az esküvő szervezése, de komolyan elgondolkoztat, hogy ez most komoly? Tényleg azt hiszi ezt így megteheti?

Komolyan elgondolkoztat, hogy mit akar még így intézni az életben, ami engem is érint.

Most nagyon nem tudok MI-ről beszélni, gondolkozni csak ÉN-ről. Mert úgy érzem megkongatták a vészharangot.

Abszolút nem lehet ezt megbeszélni vele. Nem is keresi a témát, élből elzárkózik. Nem egy bábot akarok magam mellett tudni az esküvőn, hanem egy társat. De most nagyon nem érzem, hogy a társam lenne.

4 éve vagyunk együtt.



2023. ápr. 14. 14:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Nagy eséllyel másban is egyedül maradsz. Most kell döntened ezt akarod e életed végéig
2023. ápr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem bizik benne h majd te jol megszervezed. 4 ev alatt mindent te szerveztel eddig? Mert ha igen akkor ne most vard a valtozast, ha nem, akkor egyszeruen ugy erezgeti h te ehhez jobban ertesz, mint no es legyen ugy ahogy te szeretned..


Te latod h viszonyul hozzad, rideg vagy szerelmes..

2023. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%

Csak nem amerikai filmeken nőt fel? Ott vannaz a jellegzetes karaktertípus, hogy a nő egész életét keresztül az esküvőre készül s nem is engedi, hogy a párja besegítsen.


Én kíváncsi lennék, hogy miért zárkózik el ennyire tőle, e felől már érdeklődtél akár nyiltan akár indirekt?

2023. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kapcsolatban valamiről nem lehet beszélni, szerintem ott kell azt a kapcsolatot elengedni.
2023. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen dologban nem tudtok közös nevezőre jutni, akkor nem tudom, hogy jottetek ti ki egymással eddig. Nincs olyan, hogy nem válaszol, üljetek le, és járj a végére.
2023. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Utazásokat, vacsorákat vagy én vagy ő vagy ketten szerveztünk eddig.


Ha nagyon megerőltetem magam, akkor talán arra tudok gondolni, hogy nem látja át az egészet és frusztrálja a sok információ nélküli szolgáltató. Tudjátok hogy mindenkit fel kell keresni, árajánlatot kérni és rengetegen vannak.


Egyébként most, hogy így kérdeztek eszembe jutott, hogy a dekoroson igazából full kiakadt pár hónapja. Azt mondta, hogy nem is látni mire kell fizetni. Miért nincs egy csomag fotókkal.

2023. ápr. 14. 15:31
 7/34 A kérdező kommentje:

#1

Ettől tartok én is. Ha komolyabb szitu van, fogja magát és otthagy?


#5

Hát nem tudom, azért valahogy csak sikerült 4 évet együtt lenni. Én fel tudok lépni határozottan, ha kell. De ő olyan, mint az öszvér. Tudom, ha erőltetem nem fog válaszolni.

2023. ápr. 14. 15:37
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sokat hangoztatott elméletem arról, hogy az esküvőiparban dolgozók nyolcvan százaléka szellemi fogyatékos (nem szeretnek érte túlzottan a kollégák), de pont ezért gondolom így. Nem könnyű manapság esküvőt szervezni, de ez nem jelenti azt, hogy ha leülsz a pároddal és elmondod Neki, hogy szeretnéd ha jobban részt venne a folyamatban, vagy legalább érdeklődést tanúsítana, akkor azt figyelmen kívül hagyhatja.
2023. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
En pl eskuvoszervezot fogok felkerni, mert egyikunknek sincs kedve ehhez a herchurcahoz..😅
2023. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ne jutalékos szervezőt kérj fel, mert amint a szolgáltatók és a szervező között pénzforgalom van, onnantól nem transzparens a dolog.
2023. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!