Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nincsen egyszerű esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen egyszerű esküvő szervezés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy kiválasztok egy termet hozzá egy adott díszítést, zenét, kaját stb.?

Miért van ez túlbonyolítva?

Hol ez hol az hiányzik.

Ráadásul a lehetőségeket meg neked kell felfedezni, nem tolják a képedbe. Ráadásul jó drágán.

Nekem bőven elég lenne az, ha mozaik szerűen összerakható egy tök átlagos, de azért látszódjon rajta, hogy esküvői a díszítés.

A fotóst, zenészt sminkest, fodrászt keresni...

Égnek áll a hajam ettől az egésztől. Miért nincs minden egy helyen. Délelőtt odamegyek elkészítenek a terem díszítve a kaja tálalva a zene megy magától.

Székszoknya:1500.-

Frizura:35e. Próbahajjal

Ez is mi?

Teremdíj:250e.

Mondom mi ez? Teremdíj? Ha ugyan ennyi emberrel mennénk össze tennék a kezüket.

Tudnám sorolni még, de a lényeg sztem átjött.

De ha meg miniesküvő lenne azt bezzeg sehol nem lehet kultúráltan.


2022. jún. 30. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az árak sajnos ilyenek. Köszönd meg a pofátlan szolgáltatóknak, de leginkább a hisztis buta libáknak, akik bármennyi pénzt kifizetnek - többnyire hitelből és/vagy anyuciék pénztárcájából - azért, hogy nekik is olyan esküvőjük legyen, mint a kedvenc hírességüknek, meg a sok "Covid-menyasszonynak", akik 2020-ban meg 2021-ben elhalasztották az esküvőjüket idénre/jövőre, mert 5-10 emberrrel kevesebben lettek volna a mesés lagzijukon, és ettől idegösszeomlást kaptak volna. Több a menyasszony, hatalmas a kereslet, látszólag nincs korlát mert ezek bármennyi pénzt előteremtenek azért, hogy életük során egyetlen napig szépnek meg érdekesnek hihessék magukat --> nőnek az árak, a szolgáltató meg simán elkéri a háromszorosát a tavalyi árnak, mert ha te nem, más úgyis ki fogja fizetni.
2022. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Van egy ilyen szolgáltató, hogy esküvőszervező. Na neki elregéled, hogy mit akarsz és ő elintézi. Nyilván ha kevés a lóvé és folyton azon kell nyekeregni, hogy mennyibe kerül, akkor vele sem lesz egyszerű.
2022. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Mi magunk szerveztük az esküvőnket 50 főre. Nem mondom, hogy bele kellett bolondulni, mert annyi volt a dolog vele meg az akadály. Lefoglaltuk az éttermet, megbeszéltük a menüt, aztán lett gyűrű, dekoros, fotós, virág, vőfély, torta, dj, ruha, a végén fodrász, smink. Kb ennyi egy esküvő.

Ja meghívó, azokat személyesen vittük el mindenkihez, de ez amúgy is az ifjú pár dolga. Pár hétvége eltelt vele. Legalább megismertük egymás rokonait, akikkel addig még nem találkoztunk.

Nem akkora ördöngősség ez szerintem.

2022. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Na ő meg aztán full felesleges. Csak egy gerjesztett dolog. Alapnak kéne lennie annak, hogy a hely szervez le mindent. Ezt tanítják is vendéglátás suliban.


#3

Nem tudom számoltad, hogy a kb. ennyi hány tételt tesz ki. Ha ahol laksz 1 étterem van meg minden szolgáltatóból szintúgy 1, akkor kb. tényleg ennyi. De ha a dolog ott kezdődik, hogy a 2 család 3 különböző országban van és országon belül is különböző városokban, akkor van némi opció.

2022. jún. 30. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

3-as vagyok. Nem, nem egy étterem van, de kisváros, úgyhogy igazából 2 opció közül választottuk ki, amelyik nekünk megfelelt.

Szolgáltatóból sem egy van.


Ne haragudj, hogy nem 3 különböző országból hívtuk a vendégeket, nálunk mindenki magyar - illetve unokanővérem Franciaországban él, de ő nem tudott jönni - bár az ország különböző részeiből jöttek, de ez nem okozott gondot. Foglaltam szobát mindenkinek. Beültek az autójukba és a meghívóban megjelölt időpontban ott volt mindenki a megadott helyen. Nem akkora deal.


Miért vagy ilyen agresszív amúgy? Ha ekkora teher válogatni, akkor bízz meg esküvőszervezőt, akkor nem nektek kell csinálni. Mi a gond ezzel?

2022. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Az esküvőszervező felesleges. Ezt tanultad a vendéglátás suliban? Akkor hajrá!:)
2022. jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Hét én nem tudom, a lányomék esküvőjén csak huszan voltunk (ők így akarták), mi nem nyomultunk, de mondtuk nekik, hogy ha segíthetünk valamit, bízzanak meg vele nyugodtan, férjemmel segítünk. Hát annyi dolog volt, komolyan, tök mindegy volt, hogy csak ennyi emberről van szó.... Minden részletnek tökéletesnek kellett lenni, ha már kicsi, akkor legyen kis elegáns, elképzelni nem tudtam, hogy ennyi mindennek kell mindennel egyezni.

Akármilyen kicsi, tényleg jó lett volna egy esküvőszervező. És ahogy a kérdező (bár valóban kicsit ingerülten) írta, tényleg jó lett volna úgy mozaik szerűen összerakni a dolgokat.

Kicsi, de azért esküvői torta, sütemények, különterem, fotós, szép autó feldíszítve, smink, fodrász, előtte jegyesfotózás, meghívók, ültetőkártyák, menü lap, dekoros, menyasszonyi ruha, cipő, tényleg amikor benne van az ember, akkor látja, hogy ezer apró részletnek kell passzolni.

(Nekem ez kimaradt anno, két tanúval esküdtünk.)

2022. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5

Sajnálom, ha a reagálásomból azt szűrted le, hogy agresszív hangnemben íródott. Nem ez volt a cél.

#6

Nem jártam vendéglátós suliba. De tudom, hogy ott tanítják a rendezvény szervezést.

Maga az esküvő szervező munkakör egy gerjesztett dolog. Csak még egy lépcsőfok, amire pénzt kell költeni. Ennél sokkal egyszerűbben olcsóbban lehetne esküvőt szervezni ott ahol kellene. Csak ott erre esély sincs.

2022. jún. 30. 17:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott se lenne olcsóbb ha vallalnak se
2022. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!