Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy ne legyen unalmas a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyen unalmas a kis létszámú esküvő?

Figyelt kérdés
~30 fő lesz, ceremónia, vacsi. A vendégek 2 klikkbe tartoznak nem ismerik egymást.

2023. ápr. 24. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak rokonok, akik nem annyira pörgősek, lehet uncsi. A barátok, a fiatalok kellenek, ők tudják csinálni a hangulatot, a játékokban részt venni.
2023. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem az unalom a fő gond, hanem hogy nem ismerik egymást a vendégek akik össze vannak ültetve egy nagy asztalhoz (két oldalról barátok és család, ez legalább 4 klikk kevés fővel). Az elmúlt években 3 ilyen esküvőn is voltam és mindenhol ment az első 1-2 pálinka előtt a feszengés. Most mondanám, hogy mielőbb kérjétek ki az első páleszt, de ez furán hangzana. :)

Amit tehetsz, hogy próbáltok ti olyan közös pontokat találni amikről lehet csacsogni, aztán szép lassan oldódik a társaság.

2023. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Vigyetek egy kis zenét, és táncoljatok egyet-kettőt. Lehet, hogy mások is kedvet kapnak, és beszállnak.
2023. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk ilyen volt. Egy U alakú asztal közepén ültünk mi, egyik oldalt az én rokonaim, másik oldalt a férjemé. Mi nem erőltettük a másik oldallal való társalgást, így nem volt feszengés sem, mindenki elvolt a saját ismerőseivel. Lágy zene szólt, meghitt hangulat, jó beszélgetések. Legtöbben még tovább is maradtak, mint mi.
2023. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó ceremóniamester fel tudja dobni.
2023. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha lehet, ismertessétek meg őket egymással előtte, akár előző nap... kötetlen dumcsi, pogácsázás, szabadulószoba, bármi. Ha csak tényleg "lagzin" találkoznak, kedves, aranyos játékok - társas, kvízek... vagy csak simán tánc és zene. A másfél órás "hogy ismerkedtem meg prüntyőkémmel" vetítéseket meg a pajzán hagyományos lagzis játékokat hagyományokat hanyagolnám.
2023. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!