Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő család nélkül, valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő család nélkül, valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal szeretnénk összeházasodni, azonban ő nem szeretné ott a családját mert rossz élmények kötik őt hozzájuk legalábbis a szüleihez mindenképpen. Én sem szeretnék lagzit, a hagyományos menyecsketáncos dolgot valami egyszerű de szép szertartásra gondolok. Van valakinek tapasztalata család nélküli esküvőről vagy kis, nagyon szűk szertartásról?

2023. máj. 7. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan lesz, hogy a nagyon szuk csaladi/barati korunk, alairjuk a papirt es megyunk haza unnepelni. Csak semmi uriassag :D ez csak kettonkrol szol!
2023. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható. Nálunk kb ez megy a családban. Tesóm is, meg rá pár évre én is így házasodtunk. Polgári esküvő, utána meg kajáltunk egyet és kész. Nagyon szűk családi kör, 10 fő alatt volt a résztvevők száma mind a 2 esetben.
2023. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy itt mi a kérdés. Ez a ti napotok, azokat hívjátok meg, akiket szeretnétek látni. Ha a párod nem akarja, hogy a szülei a részesei legyenek, akkor nem kell hívni őket, és ennyi.
2023. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is szűk esküvő volt, mert a nagy lagzi árán inkább elmentünk nászútra :D

De egyébként a férjem sincs jóban a szüleivel, nem is voltak meghívva. A tesói külföldön éltek/élnek, így a 10perces szertartásra nyilván nem jöttek haza.

Az én szüleim voltak, és néhány barátunk. Majd aztán a szüleimmel és a tanúkkal volt egy ebéd egy közeli étteremben.

Nekünk tökéletes nap volt :)

2023. máj. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ritkák az ilyen esküvők. Több ismerősömnek is ilyen volt és nem sértődtem meg amiatt, hogy nem hívtak meg. Ezer oka lehet, hogy miért szűkkörű (rossz kapcsolat a családdal, régóta együtt vannak és nem érzik olyan fontosnak a felhajtást, terhesség, kicsi a gyerek, másra költenének inkább, egyszerűen utálják a felhajtást, stb.)
2023. máj. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
2 tanú azt csók. Egy teljes szertartáson általában van szülőköszöntő, ami elég kellemetlen, hogy csak a te szüleid lennének jelen, mert a párodnak gyökereket adott a sors. Legalább is én valahol szarul érezném magam miatta, de én ilyen kis lelkis vagyok. Vagy azt a részét kihagynám.
2023. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!