Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éve vagyok házas. Ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éve vagyok házas. Ebben az évben júniusban a feleségem közölte hogy nem működik a kapcsolatunk. Megpróbáltuk helyre hozni de novemberben azért hogy a két gyerekünk ne szenvedje meg külön költöztem. Van tapasztalat valakinél mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem veszekedtunk, szépen éltünk nagyon szeretuk egymást. Tavaly egy vállalkozás miatt nagyon elhanyagoltam.

Most is azt mondja hogy nagyon szeret de nem tudd már úgy szeretni.

Én nagyon szeretem.


2018. dec. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csajozz, ez már jobb nem lesz csak rosszabb. Ez a lejtő.
2018. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Ha nagyon szeretne nem hagyta volna, hogy elköltözz. Főleg a 2gyerek miatt sem. Nincs neki valakije véletlen, hogy egy kis elhanyagolás miatt képes ennyi évet feladni? Igaz még csak 6éves házas vagyok. És 1fiam van, de most engem is elhanyagol a férjem a vállalkozásunk miatt. De vhogy nem jut eszembe az, hogy költözzön el. Ez egy ilyen időszak, nem adnám fel az istenért sem. Itt vmi másnak kell lennie... Sztem
2018. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Ismerős a kérdésed, feltetted már korábban is?


Nem is tudom pontosan mit kérdezel, hiszen ahogy írod a házasságotoknak vége. Irod,hogy megpróbáltad helyrehozni de nem ment, különköltöztél,hogy a gyerekek ne szenvedjék meg.

Mit ne szenvedjenek meg?Veszekedtetek, vitáztatok, vagy csak csendben, szó nélkül éltetek egymás mellett?


Ha a feleséged ezt 21 év után meglépte, gyerekek mellett, vélhetőleg jól átgondolta és nem akar ezen változtatni.


Az viszont érdekes kijelentés a részéről,hogy nagyon szeret, de nem tud már úgy szeretni...hogy "úgy"? Mint régen?Vagy mint annak előtte?

Gondolom,hogy indokként csak mondott valamit, erről nem írtál, csupán a Te feltételezésedet írtad le,hogy tavaly egy vállalkozás miatt nagyon elhanyagoltad.


Én úgy gondolom,hogy nem ez az ok. Az,hogy tavaly Te elfoglalt voltál bizonyára nem döntötte volna romba a házasságodat 21 év után.Mindenki életében, ennyi idő alatt főleg, vannak nehezebb időszakok.

Főleg nem lehet ez az ok ha "csak" tavaly volt, előtte pedig figyelmes, törődő, családjáért élő/dolgozó voltál.

2018. dec. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Én hasonlóan jártam mint a kérdező, és én is azt mondom, hogy az, hogy "szeret" az ebben a helyzetben mást jelent. Inkább a múlt miatti kötődés, lelkiismertfurdalás, stb... ilyenkor, amikor feljön az, hogy tartsunk szünetet... na akkor ér véget a dolog.


Azt érzem a leírásodból, hogy most megy a bűntudatkeltés, meg a hárítás a részéről, viszont te anyagilag úgy tűnik megtetted amit tudtál, de kellett a pénz is, de még kell neki más is, viszont csak egy férj van.

Ilyenkor még van egy tipikus szöveg a megcsaló részéről, hogy azért szakít, mert "még élni akar". Ez is gusztustalan, mert ezzel betonba tapossa azt, aki addig dolgozott a közös jövőért, és azért "élt". Ez neki kuka, új kell....


Álljon helyre a házasságod, azt kívánom! Remélem maradt benne annyi szeretet, és józanság, hogy értékeli azt amit eddig építettetek, és inkább ő is beszáll végre, hogy közösen hozzátok helyre ami tönkrement.

2018. dec. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új pasija van.
2018. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!