Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki vagyok akadva a szolgáltató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok akadva a szolgáltatókra?

Figyelt kérdés

Az egyik az engedélyem nélkül oszt meg rólam képet, amiért fizetek a másik vissza se ír. Ráadásul, amikor az ember el van veszve a fotósrengetegbe, akkor ilyeneket olvas, hogy 30% a felár arra, ha nem engedem meg, hogy csak úgy megossza azt, amiért én kemény pénzeket fizetek. De itt legalább kiírják.

Ez most komoly? Ha csináltatok egy próba sminket, hajat, fotózást amiért fizetek nem keveset, akkor már rögtön el kell viselnem, ha megosztják a rólam készült képet a beleegyezésem nélkül idegen szolgáltatók?

Mélységesen megrendült a bizalmam.



2023. máj. 9. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a Facebookról van szó. Jelentsd hogy te ebbe nem egyeztél bele, és leveszik.
2023. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Insta 😞
2023. máj. 9. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Akkor oda jelentsd. Ugyanaz a cég. De gondom ki van takarva a szemed...
2023. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fotós vagyok, az én szerződésemben is az az alapbeállítás, hogy használhatom az elkészült képeket a saját felületeimen, bár mindenkinek előre elmondom, hogy semmi nem kerül ki sehova anélkül, hogy Ők látták volna és engedélyezték volna, illetve meghagyom a lehetőséget arra, hogy előre tiltsák a teljes anyag felhasználását bárhol (volt olyan vőlegényem, akinek olyan munkája volt, hogy javasolta neki a cég, ahol dolgozott, hogy ne nagyon éljen online életet, érthető okokból). Nekem így a kétszázadik esküvőhöz közeledve bőven van elég referenciám, ha valaki azt kéri, akkor semmi nem kerül publikálásra a róla készült anyagból, de ez elég ritka, a többség örül neki, sőt várja, hogy felkerüljön a blogomra, vagy a social media felületeimre az esküvője.
2023. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vagyok. Az jutott még eszembe, hogy a szerződésben amit aláírtatok, nyilván van erre vonatkozó kitétel, de szerintem utólag is nyugodtan dönthetsz úgy, hogy visszavonod a megadott engedélyt (a személyes képmásod felhasználásáról szerintem bármikor rendelkezhetsz), kivéve ha mondjuk a publikáció lehetősége miatt jelentős árengedményt kaptál vagy ilyesmi. Én fotósként biztos nem állnék bele egy ilyen szituba, hogy bizonygassam, hogy nekem márpedig jogom van a képek publikálásához.
2023. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Ez a szolgáltató egy fodrász volt.

Szerződésről szó se esett

2023. máj. 12. 01:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fodrászként is illett volna megkérdeznie, hogy szabad-e!
2023. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ogen, meg kellett volna kérdeznie.
2023. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!