Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy jó ceremóniamester képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jó ceremóniamester képes megtáncoltatni a násznépet?

Figyelt kérdés
Legnagyobb félelmem az esküvőmmel kapcsolatban, hogy senki nem fog táncolni :D
2023. máj. 19. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakori félelem és gyakran társul hozzá az a tévhit, hogy a ceremóniamester feladata megtáncoltatni a násznépet. Pont nemrég írtam blogposztot két kiváló DJ kollégáról akik jók, olvassátok el ha van kedvetek és válasszátok Őket, mert akkor ezen nem kell aggódnotok!

[link]

[link]

2023. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jé egy Ricsi!😊

Nekünk Dj volt, nagyon jól csinálta a dolgát, viszont a cm is kitett magáért. Amúgy mindkettő rádiós, illetve korábban dolgoztak is együtt, de nem esküvőn. Világbajnok párosítás volt, a pécsi "delegáció" is elégedett volt, bírták a szabolcsi tempót😁

2023. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom találtatok-e már ceremóniamestert. De ha még nem, teljes szívből ajánlom Őt:

[link]

100% biztos, hogy táncolni fog a násznép!

Ja és sok boldogságot nektek. :)

2023. máj. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

[link]

Itt a weboldala is, hogyha érdekel.

Persze nem azt mondom, hogy ő az egyetlen jó ceremóniamester. De a kérdésed alapján rögtön az jutott eszembe, hogy nektek Ő kell! :)

2023. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#13&14: Nem kétlem, hogy jó a kolléga, nem dolgoztam még Vele, ugyanakkor két észrevétel: egyrészt én nem választanék olyan szolgáltatót akinek valamilyen ingyenes tárhelyen/domain alatt fut a weboldala, másrészt pedig olyan, hogy "vőfély és ceremóniamester" nincs. Vagy-vagy. Annyira különbözik a kettő, hogy egy jó színész sem tud hitelesen és szakmailag jól mindkettő lenni, vagy az egyik, vagy a másik.
2023. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!