Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet edesanyam is a tanum? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet edesanyam is a tanum? 18 feletti cselekvokepes magyar allampolgar nyilvan.

Figyelt kérdés
Vagy parom tanujanak a felesege/parja. Nincs olyan barat/munkatars. Tesom nincsen. No vagyok. Ne irjatok a sablon "nem hiszem el hogy senkid nincs" dumat mert igy se konnyu. Ne..

2023. jún. 15. 00:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Lagzi nelkuli apro torta es suti eves, fotossal par fenykep majd. Kb ~3 oras tortenet lesz.
2023. jún. 15. 00:15
 2/23 A kérdező kommentje:
Lesajnalo kommenteket neeeeeem szeretnek. Legalabb egy csepp joindulat legyen most bennetek. Tippeket irjatok. Tesom nincs. Parom tesoja meg ha pont szul tutira helyette mas ember jon. Nekem meg nincs tesom.
2023. jún. 15. 01:06
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Lehet a párod tanújának a felesége is. Meg akárki. Az én egyik tanúm az osztályfőnököm volt.
2023. jún. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

A háború után nem volt nagy fakszni. Akár egy randi is végződhetett azzal, hogy kértetek időpontot a tanácsnál ( akkor úgy nevezték a mai önkormányzatot).

A hivatalsegéd, portás, vagy takarító is rendszeresen beállt tanúnak némi kis borravalóért. Futószalagon adták össze a párokat.


Szóval akár egy kedves kollégád is lehet, főnököd, szomszéd, stb.

2023. jún. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Az utcáról is összeszedhetsz egy random embert, akinek van fél órája a szertartásra. Anyukád is lehet, persze, semmi sem tiltja. Nekem is a testvérem volt a tanúm. Igazából tanúnak csak annyi kell, amit írsz, hogy 18+, beszámítható, magyar papírokkal rendelkező állampolgár legyen, minden más részletkérdés.
2023. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Igen, tesod is lehet, ha van
2023. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Ja tesod nincs, akkor marad az edesanyukad ;)
2023. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%
A férjed tanújának a párja legyen. Az anyukád az örömanya.
2023. jún. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg inkább az anyád legyen, ő legalább a te hozzátartozód.
2023. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Kései Sirató ***** válasza:
94%
Bárki lehet, aki nagykorú, azaz elmúlt 18.
2023. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!