Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Még senki se kérte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még senki se kérte meg a kezem, de gondolkodom az esküvő témán. A nem Magyarországon, hanem külföldön rendezett esküvő magyar pár esetében milyen ötlet? Nekem jól hangzik, bár tudom, nem a legolcsóbb. Mi a menete, esküvőszervezőt kell fölbérelni?

Figyelt kérdés
Sose szerveztem még esküvőt, most se szervezek, csak gondolkodok, hogy nagyjából egyáltalán mit szeretnék, ha ott tartanék. És fogalmam sincs semmiről, például azt se tudom, hogy egy esküvőszervező mennyire elengedhetetlen? Nem tudja a férfi és a nő egyedül leszervezni az egész napot? Külföldön ráadásul, ha nem Magyarországon van az esküvő?
2021. szept. 11. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Én is házasodni készülök, de barátnőm még nincs.
2021. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Külföldi esküvőkre vannak kifejezetten erre szakosodott szervezőcégek. Csak az utazás drága meg sok a macera a házasság honosításával; de ilyenkor tipikusan nincs násznép, vagy csak kicsi, ezért az étkeztetés meg ilyesmi viszont pont hogy olcsóbb.

Az esküvőszervező a legtöbb esetben teljesen felesleges, csak ha valami nagyon extra igény vagy körülmény van (pl. másik országban szervezett esküvő pont ilyen), akkor jól jön. De egyébként általában a szolgáltatók nagyon segítőkészek szervezési kérdésekben is. Az esküvőszervező meg többszázezer forint, van hogy milliós nagyságrendű. Amikor én szerveztem az esküvőm, akkor nekem teljesen felesleges lett volna, meg nem rémlik, hogy bárkinek az ismerőseim közül lett volna szervezője.

Esetleg még akkor tudom elképzelni ha a jegyespár nagyon irtózik a szervezkedéstől, és a szolgáltatókkal való egyezkedéstől, akkor jól jöhet ha valaki megszervezi helyettük.

2021. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
ébresztő !! ne az álmokban élj ! A házasságtól számítva 1 hónapra cseléd leszel nem királylány ! Anyuci kis hercegnője voltál lehet, de a valós életben nem leszel az !
2021. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, aki ilyet tart. Én nem szerveznék ilyet, mert nekem fontosak a barátaim, a családom. Egy ilyen külföldi, egzotikus esküvő általában nagyon szűkkörű. Azt meg senkitől nem várhatom el, hogy egy ilyenért repülőzzön órákat meg fizessen több százezer forintot.

Az más, ha a pár egyik tagja abból az országból származik.

2021. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%

És mégis hogy tervezed?

Ketten (esetleg két tanúval) elutaztok valahová és nem lesznek vendégek?

Vagy lesz vendég és elvárod, hogy kiutazzanak miattad? Elárulom: nem fognak. :D Vagy fizeted az utazásukat is? Mert akkor meg rámegy a gatyád is.

2021. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!