Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem sírós/nyálas, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sírós/nyálas, hanem inkább kicsit humoros, magyar nyelvű zene szülőköszöntéshez?

Figyelt kérdés

A bevonuló és kivonuló zene is magyar, kicsit humoros, így a szülőköszöntéshez sem szeretnénk a klasszikus vonalat.


De egyszerűen nem találok semmi olyat, ami szövegvilágban illene.

Ismertek esetleg ilyet?


2021. szept. 26. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
"Mama indulnom kell,tudod vár egy másik hely.."
2021. szept. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nekem ez a klasszik sírós vonal:D
2021. szept. 26. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülőköszöntőhöz szerintem nem illik humoros zene,de persze Ti tudjátok. Egyébként szülőfüggő,és kevés szülő sz aki nem hatódik meg.
2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a részhez a legnehezebb dalt választani. Nekünk legalábbis az volt. Nekünk végül magyar egy se tetszett, angolt választottunk. Egyébként mindenképp meg fognak hatódni, és nem hiszem hogy sok ideillő humoros dal lenne, de kíváncsi vagyok, hátha valaki tud.
2021. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Àkos ilyenek voltunk 😁
2021. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Habár nem magyar, de nem sírós legalább, Biga : learning to let go
2021. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2021. szept. 27. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!