Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekem szerencsém van, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem szerencsém van, de sajnos a vőlegényem elveszített járulékos veszteséggel 3 rokont az eljegyzéskor, és 3 barátot az esküvői meghívó kiküldésekor. Van akiért nem kár, de van akiért igen. Ti veszítettek el rokont, barátot eljegyzés, esküvő miatt?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Belehaltak a röhögésbe? Vagy pontosan hogy kell érteni?
2023. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval utáltak téged.
2023. jún. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam akinek van ilyen tapasztalata leírja, nem engem kell faggatni, leírtam a lényeget. Nem utáltak engem amúgy, de a kapcsolatot nem pártolták eltérő okok miatt.
2023. jún. 29. 16:08
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

De valószínűleg miattad nem, neked van közöd hozzá.


Ha nem jött volna össze veled nem hagyták volna el.

2023. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Én veszítettem el barátnőt (nő vagyok), de nem én házasodtam. Barátnőm párja egy idióta volt, csalódtam is a lányban, hogy ennyire komolyra fordult a kapcsolatuk és úgy voltam vele, hogy ha ennyire rossz emberismerő és képes magát egy ilyennel összemosni, akkor az én értékeimet 100%, hogy semmibe veszi. Ez egy értékválasztás, hogy milyen emberekkel vesszük körbe magunkat. Egyáltalán nem bántam meg, évek óta szenved vele, de már engem nem von be a kutyakomédiába.
2023. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert aki azért nem akar a továbbiakban a barátom lenni, mert eljegyeztem a szerelmemet, az igazából soha nem is volt a barátom.
2023. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Akiket elvesztettetek ezáltal, azokért szerintem nem kár.
2023. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom mint 6-os, 7-es.

4-es, persze közöm van hozzá, mármint azért történtek ezek mert vagyok neki, de szerintem jobb ha kiderül, tehát ilyen alapon ez nem hibám nekem.


A rokon, aki az eljegyzéskor drámázott, hogy ezt hogy gondolta, hogy eljegyez engem, semmi esze, azt a rokont amúgy is utálta, ezért érte nem kár. Azért 3 fő, mert a fiai is azóta nem beszélnek vele, de őket se kedvelte.


Most, a meghívó kiküldésekor, van a barátokkal. A 3 közül 2 kapasból lemondta, a 3. meg ma válaszolt a meghívóra, hetekkel később, hogy nem kön, mert nem pártolja. Az legalább jó, hogy őszinte, mert a másik 2 mondvacsinált okkal mondta le azonnal. Ez a 4 barátja amúgy ismerik egymást, ez egy baráti társaság, összebeszéltek. Most várjuk mi az oka, amiért nem pártolják, mert nem tudjuk, tekintve hogy sose panaszkodott rólam, a kapcsolatunkról, és nem igazán ismernek. 3 éve találkoztam velük 2×, akkor nem volt jele hogy bajuk lenne velem vagy a kapcsolattal.

Hála égnek, vannak normális barátai, akik jönnek, örülnek. Testvérek, szülők, mind támogatóak.


Nekem az én rokoni és baráti oldalamról nem volt gond.

2023. jún. 29. 16:32
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Elveszíteni, mint meghalt, vagy mint már nem barát? Nem mindegy....

Amúgy sem igy, sem úgy nem volt rá példa

2023. jún. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Ilyenről még nem hallottam, de ritka gusztustalan.

Mi a fsz köze van bárkinek ahhoz, hogy milyen párt választ az ember magának? Senki nem kérte meg sem a rokonokat, sem a barátokat, hogy éljenek együtt a választottal, de még azt sem, hogy szeressék.


Azok az emberek akik képesek ezért elhagyni azt, akit korábban a barátjuknak neveztek, ritka szánalmasak..

2023. jún. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!