Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Még soha nem voltam esküvőn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem voltam esküvőn. Más is van így?

Figyelt kérdés

Már kezdem úgyérezni hogy valami nem ok velem. Nem vagyok otthonülő mormota, vannak barátaim, de valahogy semelyik se házasodik, vagy ha igen akkor is csak néptanácsi. Mindig olyanoktól hallom hogy ilyen meg olyan meg hány esküvőre hivatalosak akik ilyen távoli ismerőseim…

Valami baj lehet velem? Nagyon elkeseredett vagyok, tudom hogy “semmi különleges” (mindenki ezt mondja) mégis, szeretném egyszer én is átélni…

Valami olyasmire saccolok hogy ez generációs trauma mert anyukámnak az egyetlen vágya volt hogy esküvője legyen, nagy fehér ruhába és sajnos nem jött össze. Szingli 2 gyerekes anyaként mikor kicsik voltunk soha nem hívtak meg minket esküvőre…

Most meg már felnőttem, 30 vagyok és még mindig nem jött egy meghívó sem.. Ja hogy a sajátom?! Épp most lettem szingli 6 év után ahol szintén nem kérték meg a kezem…

Vannak itt még sorstársak?



2023. jún. 28. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Sokról nem maradtál le. Kevés jó esküvő van kb mindegyiknél ugyanaz a séma. Ez furcsa hogy a családodban vagy a rokonok közül sehol nem volt esküvő. Amúgy meg nem akarok "rossz" ötletet adni de ha annyira kíváncsi vagy szökj be egyre 😅 kb úgysem tudja senki hogy ki vagy honnan jöttél kinek lehetsz az ismerőse 😂
2023. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Egy csomó részeg paraszt, zsíros kaják, szar zene, és még neked kerül pénzbe.
2023. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én csak gyerekként voltam, legutóbb 10-12 éve, rokonokén. Most 22 vagyok és érzem, hogy a következő már a "mi generációnk" lesz, azaz unokatesók, barátok stb, akikkel akár együtt nőttünk fel. Durva belegondolni.
2023. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is gyerekkoromban voltam utoljára mivel nincsen egy barátom sem

De sztem kva ciki az összes esküvő úgyhogy ez aztán nem érdekel

Hogy nem tudok a barátaimmal elmenni nyaralni mert nincsenek az már szar

2023. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Én meg pont szerettem volna megúszni, de sajnos nem sikerült. Fizikailag rosszul vagyok az esküvőktől. Szerencsére nem sokan házasodtak a környezetemben, vagy már túl voltak rajta, amikor megismerkedtünk. Azt a néhányat meg elsunnyogtam valahogy.

Aztán 35 éves koromban ért utol a balsors, férjhez ment az egyik tesóm. Azt már nem úszhattam meg, csak a templomiról kaptam felmentést, de azon is ment a hiszti a férj családjában. Az volt életem első és utolsó esküvője. Teljesen vakon voltam, én addig csak tévében láttam. Pl.vártam a kérdést, hogy tud-e valaki akadályról, vagy valami ilyesmi, de az nem volt🤣

Később a másik tesóm is házasodott, de szerencsére egy másik földrészen, oda nem kellett menni.

Amúgy az én anyám is házasság mániás és őt se vették el. Érdekes, hogy mennyire mást vált ki az emberekből.

2023. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem maradtál le semmiről szerintem. Én eddig 2 esküvőn voltam. Egy a férjem idősebb testvéréé, egy a sajátunk közel 12 éve❤️, és most októberben vagyunk hivatalosak a fiatalabb tesója esküvőjére.

Őszintèn szólva csak miatta mentem/ megyek vendégként, hogy őt elkísérjem, amúgy utálom a sok embert, a tömeget, társasági eseményeket, a hideg ràz tőle. A hátam közepére se kívántam az egészet, ráadásul a mostanin ahogy hallottuk, valami 400 vendég lesz😱 állítólag. Már előre görcsölök, tudom hogy szarul leszek, remélem el tudok majd bújni valamelyik sarokba olvasni😂 úgy talán túlèlem.

A baráti körünkből még senki nem házasodott meg, ezt a részt megúsztuk eddig. Az én nővérem meg úgy néz ki nem fog házasodni. Ezt picit sajnálom, örültem volna, ha nem marad egyedül. Párja sem volt soha😔

37/N

2023. jún. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Hát sose voltam esküvőn, pedig mindig szajkózták mennyire hű meg há. Őszinte leszek ez bánt. 3 komoly kapcsolatom etetett azzal, hogy el fog hagyni, az utolsó nagyon durván. Hát nem tudom mi lesz ezek után
2023. jún. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Én is csak néhány közeli barát esküvőjén voltam.

Szerintem semmi kínos nincs ebben, hogy te még nem voltál. Ma már egyre kevésbé szokás nagy esküvőket tartani. Sokszor csak a szűk családot és barátokat hívnak meg. Ha épp nem estél ebbe bele, akkor nem voltál még, de ettől te nem vagy kevesebb. Nekem is több ismerősöm, távoli haverom házasodott, akik nem hívtak meg, de ez nem baj.

2023. jún. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés esküvőn voltam, és ez zavar is, mert imádom az esküvőket :D Kettő nagyon voltam és egy kicsin. Még leszek majd barátnőmén de nincs párja csak tudom hogy szeretne majd esküvőt. Párom barátai nem tudom akarnak-e, kettő közeli barátja van és ők valahogy nem sietnek az eljegyzéssel, pedig 4-5 éve van párjuk. Illetve majd a gyerekeimén is leszek. Hát ez van, nincs sok barátom/ismerősöm :(
2023. jún. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Én sem voltam még, talán csak nagyon kicsi gyerekként, arra meg nem emlékszem. Az összes rokonom legalább egy tizessel fiatalabb nálam, szóval ők nem fognak még egy darabig házasodni. Barátnőim közül az egyik még csak nemrég dolgozik és nem áll olyan jól, a másik meg elégedett a babázással esküvő nélkül. Nekem van párom, de még egy-két évig nem aktuális a kérdés.
2023. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!