Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak én vagyok kiakadva az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok kiakadva az esküvői költségeken?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdtük el tervezni és szervezni a jövő nyári, budapesti esküvőnket. Ketten fogjuk kifizetni, nem a családunkat akarjuk terhelni vele. 35 főre a legjobb ár - értékarányú lagzit sem úsznánk meg 4 millió alatt.. Ebbe minden költséget beletettünk (nem luxus dolgokat, nem extrákat). Megmondom őszintén egy kissé kiakadtam, és egy hosszabb beszélgetés után arra jutottunk, hogy nekünk ez így nem kell. Inkább elmegyünk egy fullos nászútra, az esküvőt pedig lerendezzuk egy szertartás kaja kombóval szűk körben és ennyi. Más is döntött már hasonlóan? Ha igen, megbánta később hogy nem volt hagyományos lagzija ruhával, bulival, naszneppel együtt?
2023. szept. 2. 19:25
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Jézus... költene ennyit a halál egy napra...
2023. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy is teljesen felesleges felhajtás.


Pláne ha mondjuk 5-6 év múlva elváltok, akkor meg pláne azon fog mérgelődni az ember hogy annak a pénznek jobb helye is lehetett volna..

2023. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem teljesen igazad van. Az a papír akkor is annyit fog érni,ha fele annyian lesznek ott,és fele annyiba kerül majd. Viszont egy szép nászút jó élmény lehet. És itt nem más a fontos,csak hogy nektek jó legyen.
2023. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jól döntöttetek! Én ugyanígy csinálnám, tartanék egy szűk körű, meghitt ünneplést, és az esküvőre szánt pénz egy részéből inkább egy különleges helyre mennék a párommal (ha majd egyszer lesz😂).
2023. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
98%
Nem kerül szinte semmibe, bementek a papírokat aláírjátok és már házasok is vagytok. Max pár ezer forint.
2023. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
5-6 év múlva? Én már most a két kezemen nem tudom megszámolni, hogy hány ennél jobb helye lenne annak a pénznek...
2023. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, miért kell valakinek, aki épp az esküvőjére készül, a néhány éven belül bekövetkező lehetséges válására felhívni a figyelmét, de mindegy.

On: igen, mi így tettünk. Két tanúval esküvő, szűk családdal kis ünneplés, aztán két olyan utazás, amiből a mai napig töltődünk. Pedig ez nem tegnap volt. Megjegyzem, azért megadtuk a módját, gyönyörű kisestélyiben voltunk (mindkét tanú nő volt), férjem is egy elegáns öltönyben és nagyon szép menyasszonyi torta is volt.

2023. szept. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Jól gondolod, minden szolgáltató vérszemet kap és extraprofittal dolgozik, ha meghallja az "esküvő" szót. Nyilván, ha százmilliók állnak a számládon, akkor 4 millió nem oszt, nem szoroz, de ha számít a pénz, akkor azért annak sokkal több jó helye lenne szerintem is. Pl. lakásfelújítás, nyaralás, új autó stb.
2023. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
17%
#7 Mert az is egy lehetséges forgatókönyv! Vagyis eszerint érdemes átgondolni hogy mire és mennyit költ!
2023. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván, sajnos. De mégsem szeretném azt gondolni, hogy egy esküvőre készülő pár ezt latolgatja. Pláne így, hogy minek ennyi pénzt kidobni, ha úgyis elválunk. És tapintatlan ezt felhozni. Szerintem.
2023. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!