Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A páromnak elveszett a gyűrűje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak elveszett a gyűrűje, ez jelent valamit a babona szerint?

Figyelt kérdés

Férjem tegnap kint a kertben dolgozott, és elhagyta a gyűrűjét:-(

Szerintetek ez rosszat jelent?


2010. okt. 18. 12:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Annyit jelent, amennyit belemagyarázol. Amúgy a babona szerint azt jelenti, hogy vége lesz a kapcsolatnak. Ha elhiszed, akkor akár be is vonzhatod ezt, de ha nem hiszed el, akkor csak egy buta babona marad.
2010. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
babonás vagy? vagy szerelmes?
2010. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez egy buta babona, ugyanaz mint a 7. év.

Egyik barátnőm ő mondjuk nagyon babonás, elhagyta a Balatonban a jegygyűrűjét, most váltak el, de ez akkor is megtörtént volna, ha nem hagyja el, egyéb okok miatt.

Nekik már a házasság előtt sem volt minden rendben, nem is kellett volna nekik összeházasodni.

Ne foglalkozz vele, hülyeség az egész.

2010. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát, ezt Neked kell tudni.

Ha rendben van köztetek minden, akkor nem jelent semmit,csak véletlen.. Lehet hogy még előkerül... menjetek minél előbb és csináltassatok másikat.

De ha van valami gond a kapcsolatban, akkor még jelenthet is valamit.

Van egy ismerősöm, náluk "véletlenül" eltűnt a srác gyűrűje, és rá nemsokára kiderült hogy van egymásik a dologban...

De ilyesmire akkor nem kell gondolni, ha rendben van a házasság...

2010. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy majd előkerül, amikor legközelebb ássátok a kertet :) Anyós járt így.

Ne magyarázz bele semmi negatívumot.

2010. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ilyen bárkivel előfordul, főleg ha gazolt, próbáld meg keresgélni, amíg jó az idő, hátha megtalálod. Nem jelent semmit hidd el.
2010. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a vőlegényem gyűrűje tavaly a Balatonban elveszett,kerestük,de nem találtuk...azóta még erősebb lett a kapcsolatunk,mert pár hónapra rá neki álltunk a babaprojektnek :D
2010. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi baj!!!

Saját példa: apukám elhagyta kb. 13 éve egy fal bontásakor. Órákig keresték a törmeléket áttúrva. Nem lett meg, csináltattak másikat. Már rég el is felejtettük, mikor idén tavasszal ásáskor megcsillant a kertben! :-)

Hogyan került oda, és vajon hányszor lett a föld azóta átforgatva, nem tudjuk, de megvan a régi gyűrű! És szép. És semmi baj sem történt, azóta is boldogok.

Ne foglalkozz vele te sem, majd előkerül. Ha hiányzik, a te gyűrűd alapján csináltassatok másikat neki.

2010. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a kertben veszitette el,akkor könnyedén meg lehet talàlni.Gereblyével vagy egyéb eszközökkel.Nekem egyszer a férjem a homokos tengerparton veszitette el a kulcs csomót,óràkig keresték,persze nem talàltàk.Màsnap reggel én mentem megkeresni és megtalàltam.Hàt ha én a homokban megtalàltam,ami nagyon nehéz volt,akkor a kertben nem kérdéses megtalàlni.Nem hiszem,hogy jelent valamit.
2010. okt. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nem vagyok babonás, csak valahogy mégis nyugtalanít. Ma még keresgéljük, és ha nem lesz meg, akkor csináltatunk másikat.
2010. okt. 18. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!