Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen sütemény számít kínosna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sütemény számít kínosnak egy esküvőn?

Figyelt kérdés

Facebookon egy nőkkel teli csoportba szembesültem azzal,miszerint a hagyományos sütemények mint pl francia krémes,kis puncs,kókusz tekercs,sport szelet,hólabda stb...

Már kínosnak számít

Helyette azokat a desszerteket írták amiknek a nevüket se tudom de ahogy elnéztem a valaszadok sem ugyanis csak képeket illusztrálták milyen sütemény lenne illő

Csatalom:

Első: [link]


Ilyesmiket csatoltak.



Szerintetek?


nov. 10. 17:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem forgok sznob körökben. 10 éve volt az esküvőm, de ma ugyanolyan boldoggá tenne az a sok finom hagyományos sütemény, amit a rokonok, kolléganők sütöttek.
nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ilyesmi sütik voltak azon az esküvőn, amin nyár végén voltam, de a hagyományos sütik sem cikik. Nagyon sokan szeretik őket.
nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem ismerem ezeket az embereket,nem gondolnam oket sznoboknak ,fokepp mert nem vagyok eloiteletes ember!


Lehet csak en vagyok maradi,es lehet valojaban a retro sutik mar cikik


Igy en minden valaszra nyitott vagyok

nov. 10. 17:55
 4/26 A kérdező kommentje:

Amit csatoltam link megnyithato?

Csak mert nekem nem hozza be a kepet amit mutatni szeretnek nektek

nov. 10. 17:57
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd a fenébe a facebookos csoportokat. Tele vannak b.szatlan, frusztrált nőkkel, akik szöszös melegítőben meresztik a kufferüket, és akiknek az egyetlen öröme elrontani mások boldogságát. A végén még a házasságról is lebeszélnek.
nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
4 megnyitható, és úgy néz ki, mint egy zöld csempe valami kórházi budiban. Akkor már inkább valami normális süti legyen
nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rábaxom a 4000 ft-os aranyfóliát a zserbóra, ugyan az.

Azt rendelj amit nagy valószínűséggel szeretnek.

nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még olyat, hogy egy süti ciki... 😄
nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem gáz a hagyományos sütemény. Ez kicsit megbotránkoztató lesz: Az a bajom hogy elterjedt az a nézet miszerint mindenben különleges kell hogy legyen egy esküvő/ az esküvőd. Minden legyen csilli-villi, nagyon trendi, nagyon cool, mert mindenki le akarja nyűgözni a násznépet. Kicsit már azt érzem néha, hogy görcsösen erre törekszenek. Hogy ez a te napod, a te nagy eseményed, de igazából te vagy az akinek alkalmazkodni kéne a vendégek igényeihez. És a vendégek nagy része nem vár el puccparádét, meg luxus cukrász süteményeket, fine dining fogásokat.


Egyre cifrábbak a lakodalmas menük is, holott a magyar emberek többsége rántotthús és pörköltfüggő megspékelve egy kis húslevessel. Egy olyan menüvel ami ezeket tartalmazza nem lehet mellélőni. Max annyi lesz hogy egy átlag esküvőd lesz, az meg általában egyik menyasszonynak sem az álma.


Ami kínos lehet: az a pancs, ránézésre is förtelmes, igénytelen sütemények, de a hagyományos sütemények nem kínosak, csak nem népszerűek.

nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont a retró sütikkel tudsz kitűnni a szinte minden esküvőn megjelenő ugyanolyan "trendinek" hitt sütik közül.
nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!