Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 30 év felett már semmi értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év felett már semmi értelme férjhez menni egy szép ruhában?

Figyelt kérdés

Tesóm szerint már ilyenkor semmi értelme sincs egy nagyon flancos esküvői ruhában férjhez menni, és tök mindegy ha 2 tanúval megy már férjhez az ember ilyenkor, mert huszonévesen az igazi férjhez menni, és akkor szép a nagy esküvő. 30 felett már röhejes.

Én nem akarok nagy esküvőt a vőlegényemmel, egy pár embert szeretnénk meghívni, és majd szeretnék egy szép ruhát is magamra.


dec. 1. 14:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az ugye leesett, hogy a tesód szimplán irigykedik arra, hogy te férjhez mész?


Gondolom neki eddig ez sem jött össze.

dec. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, még kiegészítem.


A te esküvőd olyan legyen, amilyet te és párod szeretnétek. Majd a tesód esküvője olyan lesz, amilyet ő (és párja) akarnak.

dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyen olyan esküvőd amilyen szeretnél.
dec. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
35 éves, és nincs párja sem még.
dec. 1. 14:17
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

30 felett? 29 évesen még lehet habos fehér ruhád, 31 évesen már ne legyen?

Testvéred picit korlátolt. Meg irigy.


Tavaly volt az esküvőnk, 45 voltam, férjem 43. Első esküvő mindkettőnknek. Nem volt habos hosszú ruhám, hanem egy térdig érő alsószoknyás elegáns ekrü alkalmi, ettől eltekintve minden más úgy ment, mint bárhol máshol, ötvenen voltunk a násznéppel. Szuper jó volt.


Azzal foglalkozz, amit te szeretnél!

dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Irigy, szard le, az a te napod!
dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"35 éves, és nincs párja sem még."


Így lenne ötösöm a lottón. :-))))

dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Sokan meg úgy gondolják, hogy huszonévesen még túl korai. Mindig van mibe belekötni. Úgy csináld ahogy neked tetszik.
dec. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok abba ezt a hülyeseget, hogy a 30as éveitekben öregek vagyok. Úgy házasodsz, ahogy akarsz, ha neked a legflancosabb ruha kell, abban érzed jól magad, akkor az legyen. Olyan tipikus magyaros szokás mindenbe beleszólni ilyen negatív stílusba. Ez a te esküvőd, olyanra szervezd ahogy neked ideális. Ő 35 évesen ne mondja már meg, hogy huszonévesen az igazi férjhez menni, hát honnan tudhatná?
dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Haverom nagymamája 68 évesen ment (másodjára) férjhez flancos ruhában, úgyhogy miért ne lehetne?


Egyébként szerintem is csak irigy a testvéred, ne foglalkozz vele

dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!