Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt értelme az esküvőnk? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noncsi2020 kérdése:

Volt értelme az esküvőnk? Meg érte bele ásni azt a sok pénzt 3 hónap miatt?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsnőmnek és a barátjának tavaly augusztusban volt az eskuvojuk 8 év után. Kb 1 hónappal a nászút után azt vettem észre hogy a csaj egyre kevesebb képet posztol a férjével nem mint eddig minden szarról ki tettek egy képet(meg arról is hogy nem tudják el dönteni hogy barackos vagy epre illatú legyen a wc papír). Február-március felé azt vettem észre hogy a csaj egy másik pasival van Olaszországban,Egyiptomban meg stb. Az egyik munkatarsnőjét meg kérdeztem hogy a csaj most férjnél van vagy mi van. Erre azt mondja hogy még tavaly decemberben el is váltak. Gondolom magamba akkor mi a fenének kellett a 700 fős lagzi ami nem kevés pénz. Mondja hogy ő sem érti mert már 1 éve nem igazán voltak 1 hullámhosszon. De akkor mire kellett az esküvő.

2022. aug. 17. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor mire kellett az esküvő."


Valószínűleg abba a hibába estek, hogy azt hitték, hogy majd az mindent megold. Sokan csinálják ezt a gyerekvállalással is.


Az pedig irreleváns, hogy kinek hány fős az esküvője. Én például, ha akarnék se tudnék 350 embert meghívni a saját esküvőmre. De ez nem is lényeg. Viszont semmiben nem lenne más, hogyha 50 fős lett volna az az esküvő.

2022. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Minél nagyobb a lagzi, annál rövidebb a házasság. Ez is csak a külvilágnak szólt.
2022. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
nem tudhatod mi történt a lagzi után
2022. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
96%

"De akkor mire kellett az esküvő?"


A rokonságnak habizti. Mert egyik-másik rokon elsírta magát, hogy de jó lenne ha ennyi idő után végre lenne esküvő, brühühü. Egyebekben pedig Avocado véleménye a legkifejezőbb.

2022. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
19%
A mienk csak 94 fos volt mert ennyi fore volt penzunk es nem kertunk ajandekot senkitol . De ha tobb penzunk lett volna szivesen meghivtam volna minden baratomat kollegamat es tavolabbi rokonomat is mert mindenkivel jo viszonyt apolok
2022. aug. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Manapság így megy ez.Esküsznek, válnak.Mikor kimondják az igent nem sok tartalom van mögötte.Pontosabban hamar meghátrálnak, és azonnal menekülnek ha valami probléma felmerül.

A másik pedig hogy a mai modern emberre nagyon jellemző a pazarlás.Az emberek pazarló életet élnek,és rengeteg felesleges dologra költenek.Ami egyszerű szóhasználattal pénzkidobásnak is nevezhető.

Másrészt a nők "hülyesége" hogy legyen nagy esküvő, legyen szép esküvő,pompa meg minden.Most már lehet nem fűzik hozzá a miértjét, mert röhejesen hangzik hogy hisz hát egyszer házasodik az ember...de attól még vágynak a nagy felhajtásra, ahol sokan életükben először tündökölhetnek a középpontban.És fürdőzni szeretnének ebben a figyelembe, élvezni azt!

2022. aug. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ott nincs anyagi probléma, ahol 700 embert meg tudnak hívni :D Nem hiszem, hogy földhöz vágta volna őket.


Sokan vannak úgy vele tényleg, hogy azt hiszik, a lapos kapcsolatot majd az esküvő, gyerek dobja fel. Tényleg ad egy izgalmi löketet, eljegyzés, szervezés, esküvő, nászút... Le vannak foglalva egy évre. Majd amikor ennek vége rájönnek, hogy nem oldotta meg azt, hogy nem jó a kapcsolat.


Miért csak 8 év után volt esküvő? Fiatalok voltak?

2022. aug. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

Sok hűhó semmiért. Én voltam a vőfély, ki lett tömve a zsebem, szóval szerintem jó befektetés volt.

Nem kérek privátot, tele vagyok megrendeléssel.

2022. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7. A csaj most volt 24, a csávó meg 28 éves. A csaj kozmetikus 5 vagy 6 éve. Az apja kamion sofőr az anyja meg élelmiszer uzletben dolgozik. A volt férje meg autó szerelő. A szülei meg vlm hivatalban dolgoznak.



#6. Teljesen egyet értek. Ma már sokan el sem tudják képzelni a fiatalok közül sokan, hogy valakivel 30-40-50 évig éljenek együtt.

2022. aug. 18. 11:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ma már sokan el sem tudják képzelni a fiatalok közül sokan, hogy valakivel 30-40-50 évig éljenek együtt."


Hát ne haragudj, én 91-ben születtem, és mire iskolába mentem, az osztály felének már elváltak a szülei. A mai 50+-os generáció java elvált, akik együtt vannak még, azoknak a többsége meg csak a pénz miatt.

2022. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!