Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy szervezzünk jó lánybúcsút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szervezzünk jó lánybúcsút, ha mindenki mást akar?

Figyelt kérdés

Én vagyok a tanú, a menyasszony jelezte is, hogy nekem a dolgom megszervezni. Volt is rá ötletem, de egy másik barátnője is beszállt a szervezésbe, hogy "ő segít".


Nem segít, prolibbnál prolibb ötletekkel áll elő.

Pl. a menyasszony mondta, hogy ő szeretné a nagynénjét és az anyukáját, mamáját is a lánybúcsún, legalább az elején. Nekem ez fura, de oké, ő tudja. A másik barátnő meg f_szalakú sütiket és tortát akar, rendeljünk vetkőzős srácot. És hogy az egész legyen Siófokon, hogy tudjunk menni majd bulizni is. Hiába mondtam, hogy nyár közepén Siófok tele lesz 18-22 éves fiatalokkal, nem fogjuk ott jól érezni magunkat.


Én sem csipkekesztyűben való teázásra gondoltam, de nem is arra, hogy Siófokon a Plázsnál bulizzunk, mint a megvadult tinik... A menyasszony anyukájával is beszéltem, azt mondja, hogy felesleges ez az utazgatás, ő nem is vezet városon kívül és hogy maradjunk otthon, aludjon mindenki a saját ágyában.


febr. 25. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Csináljatok valami olyat, amit senki sem akar.

Szóval a csalódás mindenki számára garantált.

febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt egy ember véleménye a releváns. A menyasszonyé.
febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Legyen egy szolid kezdés az anyuka-nagymama társasággal együtt, utána meg a fiatalabb réteg egy folytatást nyom, ahol már lehet f@sz alakú süti is. Az idősebb korosztály úgysem fog sokàig fent maradni.
febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi értelme a fasz alaknak? Aki faszt akar enni, maradjon otthon, és rágcsálja a barátjáét.
febr. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha szervezők között bizonytalanság alakul ki, kérdezzétek meg a menyasszonyt. Úgyis neki lesz szervezve, nem?
febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan lánybúcsún, amire végül a menyasszony tanuja nem jött el. Pontosan ugyanezért, mert nagyon elment alpári irányba az egész.

A buli így is lement, a két főszervező lány nagyon jól érezte magát a lánybúcsún. A menyasszony jobban örült volna valami szolidabb beszélgetős, iszogatós estének.

Nyugodtan állj ki határozottan az elképzelésed mellett. Nem véletlenül téges kért fel tanúnak a menyasszony. És nem véletlenül szeretné, hogy te szervezd meg a lánybúcsút. Aki nem tud azonosulni a szervezéseddel, annak nem kötelező elmenni.

febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
A menyasszony mit szeretne? Nyugodtan kérdezz rá, hogy valami szolidabb, iszogatós, beszélgetős, bulizós vagy "ereszd el a hajamat" lánybúcsút szeretne. Voltam tanúja párszor az utóbbinak is (vendéglátás, estek be ilyen csapatok), a szingli (vagyis látszólag azok) barátnők tök jól elvoltak, a menyasszony meg szinte mindig olyan fura volt, látszott rajta, hogy nem igazán erre gondolt 🤷🏼‍♀️. Próbálták magukat jól érezni, de kellemetlen volt nekik az egész, hogy a lánybúcsú tagjai sakál részegen vihogtak, meg úgy vislekedtek, hogy az tiniknél is szánalmas, felnőtt nőknék röhelyes. Nem kell, ahogy írtad is, fehér csipke kesztyűs teaparti, de nem kell a végletekig sem elmenni.
febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a menyasszonnyal és tégy úgy, ahogy ő kéri. Ez nem egy sima buli, amiben közösen döntik el, melyik kocsmába menjenek, hanem a menyasszony bulija. Lehet, hogy a többiek máshogy ünnepelnék, de erre remek alkalom lesz a sajátjuk. Ezt mondanám el. Mondom ezt úgy, hogy voltam tanú és volt hasonló gondom helyszín, program, kaja témában is.

Másrészt voltam olyan lány búcsún, ahol anya és nagymama is ott volt és olyan sztorikat meséltek, hogy mi pirultunk. Minden játékban benne voltak és segítettek koktélt keverni. Kerti parti volt sütéssel, piával és idegenek nélkül. Így a menyasszonynak nem kellett kiabálnia, mert nem volt zaj. Bármit megkérdezhetett és mondhatott. Én élveztem. Így is lehet.

febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Elvileg ti vagytok a barátnői, nektek kellene a legjobban ismerni a menyasszonyt. Sokszor van az a hiba a leánybúcsúknál, hogy a csajok maguknak rendeznek bulit, a menyasszony meg csak másodhegedűs. Pl voltam olyanon, ahol meg lett szavazva a vetkőzős fiú, csak hogy pont a menyasszonynak nem jött be és ő kellemetlenül érezte magát.

Az se jó, ha mindenbe kikéritek a véleményét, mert ennyi erővel olyan, mintha magának szervezné.

Mondjuk egy beszélgetéstős alapozó indítás után a nőrokonokkal, következő program lehet valami külsős. Mi voltunk pl rúdtáncolni, az mindenkin tetszett, aztán iszogattunk, és utána mentünk bulizni.

febr. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
A lánybúcsú a menyasszonyért van, nem a koszorúslányokért. Szépen meg kell beszélni Cucukával, hogy figyi, a menyasszony szeretné az anyukáját és a nagymamáját is meghívni, az ő generációjuk már nem élvezi a bulizást, vedelést, "pasizás" jelszóval mindenkivel összejövést, pajzán vicceket + a menyasszony mit szeretne. Ha neki ez nem elég bulis, akkor tehet egy szívességet, és nem jön el... a buli nem érte van, hanem a menyasszonyért, lesz szíves megérteni.
febr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!